ایستادگی ملت ما در برابر استکبار برگرفته از مکتب امام حسین(ع) است

ایستادگی ملت ما در برابر استکبار برگرفته از مکتب امام حسین(ع) است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌ علیرضا ‌هراتی‌مطلق ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه‌ این شهر، با اشاره به خلوص در اعمال و ماندگاری آنها، گفت: در اعمال امام حسین(ع)، یک سر سوزن ناخالصی نبوده، لذا می‌ببینید این جنس ناب، تاکنون مانده است و تا ابد هم باقی می‌ماند.

امام جمعه شهر بروجن با بیان پایه‌های اخلاص در اعمال سیدالشهدا(ع)، تصریح کرد: پایه‌های این اخلاص اعتماد به خدا، بصیرت، ایثار و گذشت، نزدیکی و تقرب به خداوند بود و این در صحنه کربلا مشهود است.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی برگرفته از عاشورا است، اخلاص حضرت امام(ره) مجاهدت، بصیرت، اعتماد به خدا، ایثار و گذشت برگرفته از مکتب جدشان سید و سالار شهیدان بود.

هراتی مطلق ادامه داد: بسیاری از افراد می‌خواستند امام(ره) را منصرف کنند اما امام، در راه خود چون جد بزرگوارشان استوار بود.

امام جمعه شهر بروجن بیان کرد: اینکه می‌گوییم ما ملت امام حسینیم، یعنی در برابر زیاده خواهی‌ها و زورگویی‌های مستکبرین عالم که مصداق آن امروز آمریکا و رژیم صهیونیستی است، ایستاده‌ایم.

وی با اشاره به رمز ماندگاری انقلاب، گفت: رمز ماندگاری اعمال و انقلاب، اخلاص است که این به وسیله بندگان خوب خدا رقم می‌خورد.

هراتی مطلق در پایان با تاکید بر توصیه رعایت موارد بهداشتی توسط هیات‌های مذهبی، تصریح کرد: هیات‌های مذهبی اصول بهداشتی را رعایت نمایند، اوضاع شهرستان بروجن مساعد نبوده و باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرد.

اخبار مرتبط

جنگ نرم شیوه جدید و مؤثر استکبار جهانی در پیشبرد اهداف شیطانی است

هر مداح در ماه محرم به اندازه یک کتاب، شعر اجرا می‌کند

دومین کنگره شعر محرم به کار خود پایان داد

0 نظر

ارسال نظر

capcha