امام جمعه پلدختر

خدمات آستان قدس رضوی در مناطق سیل زده پلدختر مشهود است

خدمات آستان قدس رضوی در مناطق سیل زده پلدختر مشهود است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سیدمحسن موسوی شامگاه چهارشنبه در مراسم افتتاح ۳۴ واحد احداثی سیل زدگان روستای چم مهر اظهار داشت: آستان قدس رضوی به واسطه نور انیت و مهر امام رضا(ع) از ابتدای وقوع سیل در سال گذشته با حضور خود خدمات و تلاش شایانی به مردم آسیب‌دیده پلدختر انجام دادند که بر کسی پوشیده نیست.

 وی عنوان کرد: مردم پل‌دختر در جریان سیل فروردین ماه سال ۱۳۹۸ متحمل ضررها و آسیب‌های زیادی شدند که عمق این آسیب‌ها در روستای چم مهر به حدی بود که پس از سیل کسی باور نمی‌کرد این روستا دوباره احیا شود.

امام جمعه پلدختر گفت: تمام منازل مسکونی اهالی روستا در جریان سیل سال گذشته زیر آب رفت به طوری که روستا تخریب و برخی از این منازل محو شد.

وی افزود: به یاری خداوند و همت نیروهای جهادی از جمله سپاه، آستان قدس رضوی، خیران و مردم که به یاری سیل‌زدگان این روستا شتافتند، امروز شاهد افتتاح ۳۴ واحد احداثی آسیب دیدگان در این روستا هستیم.

موسوی یادآورشد: سایت روستای چم مهر پایین نتیجه  خدمات سپاه سمنان و سایت چم مهر بالا نیز حاصل خدمات مشارکتی سپاه و بنیاد مسکن است.

وی افزود: به زودی طی مراسمی شاهد افتتاح ۲ سایت دیگر واحدهای احداثی سیل‌زدگان روستای چم مهر پلدختر خواهیم بود.

امام جمعه پلدختر گفت: پیشنهاد می‌شود این ۳۴ واحد احداثی که با مشارکت آستان قدس رضوی امروز تحویل سیل زدگان روستای چم مهرشد و نام مبارک امام رضا(ع) بر پیشانی آنها حک شده تابلویی از این امام همام را همیشه نصب العین در منازل خود داشته باشند.

وی افزود: در جریان سیل سال ۱۳۹۸  به فرمان ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری از همان روزهای نخستین سیل، سیل همدلی و مهربانی مردم، دولت، نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش و بسیج و نیروهای جهادی به کمک سیل زدگان شتافتند.

موسوی یادآورشد: این نیروها همه ورود پیدا کردند و مردم سیل زده را از آن وضعیت بحرانی نجات دادند و امروز مردم فهیم و تحصیلکرده روستای چم مهرقدردان زحمات نیروهای جهادی به ویژه آستان قدس رضوی و امام رضایی‌ها هستند و خواهند بود.

اخبار مرتبط

کمک‌رسانی مهاجران اهل سنت تهران به یکدیگر با یک شعار جالب +عکس

شعار جالب مهاجران اهل سنت؛ «کمک‌های مومنانه امام خامنه‌ای»

آستان قدس رضوی باید الگویی در پاسخگویی و تعامل با مردم باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha