اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

به گزارش سراج24، محمدرضا مهدی زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: راه اندازی پویش نذر اهدای خون با شعار "فرهنگ حسینی و نذر عاشقان" در ماه‌های محرم و صفر در مراکز اهدای خون پایتخت، بهانه‌ای خواهد شد تا عاشقان مکتب امام حسین(ع) برای نجات جان بیماران، قدم بزرگی را بردارند.

وی ادامه داد: قصد داریم در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ شعائر با عظمت حسینی، فرهنگ اهدای خون را به عنوان یک فرهنگ نجات بخش و امید آفرین به محلی برای حضور عاشقان امام حسین(ع) به عنوان مصداق حقیقی کشتی نجات، تبدیل کنیم.

مدیرکل انتقال خون استان تهران افزود: توزیع و نصب پوسترهای پویش نذر اهدای خون در هیئات مذهبی، بقاع متبرکه و اماکن پر تردد را با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و شهرداری تهران در دستور کار قرار دادیم تا ان شاء الله بتوانیم در روزهای پیش رو که همراه با سوگواری سیدالشهدا(ع) است، در راه نجات بیماران گام برداریم و شاهد تامین مناسب و مورد نیاز فرآورده های خونی برای کمک به سلامت و زندگی بیماران عزیز باشیم.

مهدی زاده با اشاره به تولیدات ویدئویی و موشن گرافی پیرامون دعوت مردم به پویش نذر اهدای خون، خاطر نشان کرد: قصد داریم این پویش را که بر اساس قداست بخشی به این کار الهی و انسانی است، به صورت گسترده در جامعه رواج دهیم که مردم عزیزمان در نذرهای خود که نیاز به انجام یک کار خیر و خداپسندانه است، اهدای خون و نجات بیماران را نیز لحاظ کنند.

بنابراین گزارش، پویش نذر اهدای خون در قالب حضور مردم و انجام فرآیند نجات بخش اهدای خون به عنوان یک کمک مومنانه، در ماه‌های محرم و صفر در سطح مراکز اهدای خون استان تهران شروع خواهد شد.

اخبار مرتبط

«رویداد ملی طواف» برگزار می‌شود

پخش مستند «تهران میدان شهداء» ویژه چهلمین روز شهادت شهید فخری‌زاده

اجرای بیش از ۲۰ برنامه شاخص به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha