در خراسان جنوبی اتفاق افتاد؛

توزیع 15 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

توزیع 15 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

به گزارش سراج24، مهدی هنری ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و اجرای مرحله اول از گام دوم نهضت کمک مومنانه در بازه زمانی دهه ولایت و با کمک منابع خیرین و کمک‌های مردمی و دستگاه‌های همکار و نهادها، خدماتی به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد تومان به نیازمندان و مناطق محروم ارائه شد.

وی ادامه داد: همچنین طی این مدت تسهیلاتی به ارزش سه میلیارد تومان به مشاغل آسیب دیده از کرونا در مناطق محروم پرداخت شد.

هنری بیان کرد: توزیع بسته‌های معیشتی، نان، گوشت، کارت هدیه، جهیزیه، لوازم التحریر، پوشاک، کفش و اعطای وام قرض از جمله اقدامات انجام شده در مرحله اول از گام دوم نهضت کمک‌های مومنانه بوده است.

وی از توزیع ۱۴۶ هزار پرس غذای گرم بهداشتی در روز عید غدیر خبر داد و گفت: در مجموع در مرحله اول بیش از ۲۷۸ هزار پرس غذای گرم به ارزش سه میلیارد و ۳۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: همچنین در این مرحله ۳۵۸ جهیزیه به ارزش چهار میلیارد و ۷۲۸ میلیون تومان، بیش از هزار و ۶۰۰ کارت هدیه به ارزش ۴۴۷ میلیون تومان و ۱۵ هزار بسته معیشتی به ارزش سه میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شده است.

توزیع ۴ هزار بسته لوازم التحریر در مناطق محروم

وی افزود: توزیع بیش از ۱۴ هزار قرص نان به ارزش هشت میلیون تومان و بیش از ۱۳۷ هزار بسته گوشت به ارزش هشت میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در میان نیازمندان شهرستان‌های استان از دیگر اقدامات انجام شده است.

هنری بیان کرد: با توجه به پیش رو بودن سال تحصیلی جدید تهیه و توزیع اقلام آموزشی شامل لوازم التحریر، پوشاک، کیف و کفش در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

وی ادامه داو: در مرحله اول بیش از چهار هزار بسته لوازم التحریر و ۴۰۰ دست کفش و پوشاک نو به ارزش ۴۸۰ میلیون تومان در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار توزیع شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا با کمک صندوق‌های قرض الحسنه و مؤسسات خیریه و نهادها تعداد ۴۲۵ فقره وام قرض الحسنه به ارزش سه میلیارد تومان به مشاغل آسیب دیده اعطا شد.

بنا به گفته وی مراسم مرحله دوم در روز پنجشنبه مصادف با هفتم محرم الحرام ۱۴۴۲ در محل حسینیه جماران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

فوت ۳۰ نفر دیگر بر اثر کرونا

آغاز واکسیناسیون ۵ تا ۱۱ ساله ها به صورت پلکانی و رضایت والدین

آغاز واکسیناسیون کرونا برای سنین ۵ تا ۱۱ سال با رضایت والدین در سراسر کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha