آغاز عملیات اجرایی مسجد خیرساز منطقه لامرد

آغاز عملیات اجرایی مسجد خیرساز منطقه لامرد

به گزارش سراج24، ظهر امروز در آئینی با حضور وزیر اطلاعات، مدیران منطقه ویژه اقتصادی لامرد، فرماندار لامرد و اعضای شورای اداری، عملیات اجرایی مسجد خیرساز منطقه ویژه اقتصادی لامرد به نام مبارک حضرت امام حسین (ع) آغاز شد.

حجت الاسلام سیدمحمود علوی در این مراسم اظهار داشت: فعالیت کارخانه آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد زمینه را برای ایجاد صنایع پایین‌دست فراهم کرده است و در آینده‌ای نزدیک، نیروی انسانی زیادی در این منطقه مشغول به کار می شوند و یک قطب بزرگ اقتصادی-معدنی شکل می‌گیرد.

وی ضمن ارج نهادن به مشارکت خیراندیش و اهتمام منطقه ویژه لامرد در احداث این فضای فرهنگی، افزود: مسجد، پایگاهی است که فرهنگ کارکنان را شکل می دهد و معنویت را به کارکنان هدیه می‌کند همچنین انگیزه کاری آنها را بالا می برد و کار آنها را با خدا گره می زند.

حجت‌الاسلام علوی ادامه داد: از این رو احداث مسجد در کنار واحدهای تولیدی منطقه ویژه اقتصادی لامرد، ضرورت داشت که این خلا با مشارکت خیراندیش و اهتمام مدیران منطقه ویژه اقتصادی در واگذاری زمین و فراهم نمودن زیرساختها رفع می شود و امیدواریم در آینده شاهد گسترش دیگر فضاهای فرهنگی مذهبی در این منطقه اقتصادی باشیم.

وزیر اطلاعات از همت خیراندیش بومی در ایجاد فضاهای فرهنگی-مذهبی در مناطق مختلف تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم، فریدون فدایی دولت؛ مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد ضمن ارج نهادن مشارکت خیرخواهانه این خیر بومی در احداث فضایی فرهنگی تصریح کرد: این مسجد به همت خیراندیش حاج سید عبدالحسین علوی با اعتبار اولیه ۱۸ میلیارد ریال، زیربنای ۵۰۰ مترمربع و در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع واقع در جنب ساختمان اداری این منطقه ساخته می‌شود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha