توسط بسیجیان زنجانی اتفاق افتاد؛

تولید و توزیع ۲ میلیون ماسک در زنجان

تولید و توزیع ۲ میلیون ماسک در زنجان

به گزارش سراج24، محسن سهندی امروز اظهار کرد: بانوان زنجانی از دوران هشت سال دفاع مقدس تا به امروز ثابت کرده‌اند که پای آرمان‌های امام، شهدا و ولایت ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه بانوان انقلابی امروز با تولید روزانه هزاران ماسک، بخش مهمی از نیاز جبهه مقابله با ویروس کرونا را تأمین می‌کنند، اضافه کرد: بسیج شهرستان با راه‌اندازی پنج کارگاه صنعتی و بیش از 50 کارگاه خانگی ماسک دوزی اقدام به تولید ماسک کرده است.

وی از تولید بیش از 2 میلیون عدد ماسک توسط کارگاه بسیج خبر داد و افزود: این ماسک‌ها به مراجع و مراکز بهداشتی و همچنین قشر کم برخوردار جامعه تحویل داده شده است.

سهندی همچنین از تولید 65 هزار لباس ایزوله برای کادر بیمارستانی توسط خواهران با کمک خیرین زنجانی خبر داد و خاطر نشان کرد: همچنین 10 هزار عدد شیلد پزشکی نیز توسط این بانوان تهیه و توزیع شده است.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با بیان اینکه این تولیدات به صورت حرفه‌ای و بر اساس پروتکل و استاندارد‌های علوم پزشکی تهیه و تحویل مراکز درمانی شده است، ادامه داد: بسیجیان شهرستان زنجان در قالب 40 گروه سازماندهی شده برای خدمت‌رسانی فعال هستند.

وی با بیان اینکه بسیجیان زنجانی در چهار محور غربالگری، ضد عفونی معابر، تولید ماسک و برپایی ایستگاه‌های سلامت فعالیت می‌کنند، گفت: راه‌اندازی و تجهیز نقاهتگاه‌های ویژه یکی دیگر از فعالیت‌های بسیج بوده است.

اخبار مرتبط

۲۲ میلیون ماسک و دستکش در غرب تهران کشف شد

اقدام مضحک سفارت کره در اهدای ماسک به بیماران سرطانی ایران

بازگشت پیکر مطهر شهید مسعود منتجبی بعد از ۳۸ سال به زنجان

0 نظر

ارسال نظر

capcha