آغاز مرحله سوم رزمایش کمک‌های مومنانه ماه محرم قرارگاه جهادی امام رضا (ع)

آغاز مرحله سوم رزمایش کمک‌های مومنانه ماه محرم قرارگاه جهادی امام رضا (ع)

به گزارش سراج24، حامد مقدم  اظهار کرد: در نیمه شعبان سالجاری،مقام معظم رهبری فرمان اجرای رزمایش کمک مومنانه را صادر فرمودند که با لبیک ملت ایران روبرو شد و دیری نپایید گروه های جهادی، خیرین، متمکنین و... پای کار آمدند و اولین مرحله از این رزمایش مهم در سراسر کشور برگزار گردید.

دبیر قرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان سیستان و بلوچستان  افزود: خوشبختانه در مراحل اول با توجه به سیل منطقه بلوچستان و پدید آمدن ویروس منحوس کرونا قرارگاه اقدام به توزیع بسته های غذایی و بهداشتی و گان بین اقشار آسیب دیده منطقه نمود  و در مرحله دوم از عید قربان تا غدیر دهه امامت و ولایت از رزمایش کمک مومنانه شاهد توزیع بسته های غذایی ، آرد و بهداشتی و طبخ و توزیع غذای گرم در سطح سیستان و بلوچستان به ویژه شهرستانهای و روستاهای محروم این استان توسط همکاران جهادگر این قرارگاه بودیم که با توجه به فرار رسیدن ماه محرم این قرارگاه تصمیم به اجرای مرحله سوم رزمایش کمک های مومنانه ویژه ماه محرم را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در آغاز این رزمایش تعداد 150 بسته مواد غذایی که هر یک از این بسته های شامل ۱۰ کیلو گرم برنج، سه بسته ماکارونی، سه بسته سویا ، ۲ قوطی رب گوجه فرنگی ، یک بسته عدس، لوبیا و لپه می باشد در بین اقشار آسیب دیده و نیازمند شهرستان های خاش و سراوان توزیع خواهد شد.

دبیرقرارگاه جهادی امام رضا(ع) استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: حضور جهادی جهادگران قرارگاه از ابتدای بیماری کرونا تاکنون همچنان در سیستان و بلوچستان به قوت خود باقی است و بی شک در دیگر مراحل رزمایش کمک مومنانه با تمام قوت در کنار مردم شریف این استان حضور خواهند داشت.

وی عنوان کرد: از مدیران و دستگاه ها و نهادهای حمایتی درخواست می کنیم که در مراحل انجام رزمایش کمک مومنانه با تقسیم و مدیریت کار، از تداخل و هرگونه موازی کاری در انجام این امر خداپسندانه جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط

شانزدهمین نشست بصیرتی قرارگاه جهادی بصیرتی پنج تن آل عبا(ع) برگزار می شود

گزارش عملکرد قرارگاه جهادی شهدای گمنام مسجد جامع رجایی شهر کرج در سال ۹۹

رزمایش فرهنگی کمک مومنانه در کتابخانه عمومی باقرالعلوم عصمت آباد

0 نظر

ارسال نظر

capcha