برنامه‌ الگوی اعتلای هویت دینی انقلابی در کشور اجرا می‌شود

برنامه‌ الگوی اعتلای هویت دینی انقلابی در کشور اجرا می‌شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام مهدی رحمانی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یزد اظهار داشت: اقدامات خوبی در شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه انجام شده و باید فعالیت‌های گذشته را با قوت ادامه داد و سه رویکرد جدید ارتقا کیفیت، اثر بخشی و شکوفایی را مجموعه شورا ایجاد کرد.

رحمانی با اشاره به رویکردهای جدید برای تقویت سرمایه اجتماعی برای ایجاد وحدت، تبدیل پایگاه نماز جمعه به نقد منصفانه، تقویت شایستگی‌های ائمه جمعه گفت: قرارگاه‌ها در سه سطح ملی، استانی و شهرستانی تشکیل شده است که ائمه‌ی جمعه پای نقشه هستند و برنامه‌ی الگوی اعتلای هویت دینی انقلابی شهرها را اجرا می‌کنند.

وی گفت: برای تحقق شبکه و سازماندهی شاهد آرایش مجددی در نمایندگی‌های استانی هستیم.

معاون اجرایی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور ضمن تقدیر از حجت‌السلام شریفی تصریح کرد: ایشان با مناعت طبع، تواضع، فروتنی و روحیه تشکیلاتی در طراحی مدل‌ها بسیار کمک کردند، ایشان جز سرمایه‌های نهاد نماز جمعه هستند، که به لحاظ بازآرایی‌ها در ادامه از حضور نجم‌الهدی بهره‌مند می‌شویم.

رحمانی ادامه داد: ارتباط با ستاد ملی کرونا روزانه است، اولین نهاد و تنها نهادی هستیم که پایبندی کامل را داشتند و کمترین نقش را در شیوع ویروس کرونا داشته‌ایم و بیشترین تعامل را داشته‌ایم.

به گزارش مهر، در این مراسم از تلاش‌های حجت الاسلام رضا شریفی تقدیر و حجت الاسلام سید جمال الدین نجم الهدی به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان یزد معرفی شد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha