کمک‌های مومنانه

توزیع 1500 بسته معیشتی توسط قرارگاه تبلیغی عمار منصوریه شیراز

توزیع 1500 بسته معیشتی توسط قرارگاه تبلیغی عمار منصوریه شیراز

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدرضا حدائق در جمع خبرنگاران از برگزاری مراسم بزرگداشت آیت‌الله ادیب خبر داد و اظهار داشت: این مراسم با توجه به شیوع بیماری کرونا و قرار گرفتن شیراز در وضعیت قرمز به‌صورت مجازی برگزار شد.

وی در خصوص ویژگی‌های آیت‌الله ادیب اضافه کرد: آیت‌الله ادیب با دعوتی که از سوی مؤمنین از ایشان صورت گرفت به شیراز نقل‌مکان کردند و بیش از ۴۰ سال به سنگر امامت جماعت و برپایی مجالس دینی در مسجد الرجا شیراز پرداختند.

امام جماعت مسجد الرجا تصریح کرد: آیت‌الله ادیب در سال ۱۳۱۱ در شهرستان لار متولد شدند و در سنن نوجوانی در بحث تعلیم و تربیت در محضر عالم بزرگ مرحوم شیخ غلام‌حسین ادیب که از علمای بزرگ وقت شیراز بود قرار گرفتند

وی عنوان کرد: حضرات آیات بروجردی، حجت، داماد، مرحوم علامه طباطبایی و حضرت امام (ره) ازجمله اساتید این عالم گران‌قدر بودند، همچنین آیت‌الله ادیب ازجمله روحانیون مبارز با نظام شاهنشاهی و دولت صدام آن زمان بودند.

مدیر حوزه علمیه منصوریه تاکید کرد: به مناسبت ششمین سالگرد بزرگداشت رحلت عالم مجاهد آیت‌الله ادیب، با توجه به شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری مراسم بزرگداشت برای این عالم گران‌قدر وجود نداشت به همین دلیل برای زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره ایشان مراسمات به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی در پایان نیز به توزیع یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه آیت‌الله ادیب خدمات اجتماعی بسیاری را به مردم در مسجد الرجا ارائه کرد به همین دلیل توفیقی حاصل شد تا به همت خیرین و در کنار جمعی از طلاب قرارگاه تبلیغی عمار منصوریه به مناسبت ششمین سالگرد ارتحال آیت‌الله ادیب یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع کنیم.

اخبار مرتبط

توزیع ۳۵ هزار بسته معیشتی توسط هیئات مذهبی

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

توزیع ۲۶هزار بسته معیشتی در استان اردبیل

0 نظر

ارسال نظر

capcha