آزادگان مصداق بارز ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان هستند

 آزادگان مصداق بارز ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان هستند

به گزارش سراج24، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

26 مرداد 1369 یادآور ورود ایثارگران و آزادگان سرافرازی است که با تحمل سال‌ها اسارت در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق پیروزمندانه قدم به خاک پاک ایران اسلامی گذاشتند و برگی زرینی در انقلاب شکوهمند اسلامی ما ورق زدند.

آزادگان، با ایمان راسخ خود طی دوره اسارت علیرغم فشارها، تهدیدات و شکنجه‌های طاقت فرسای رژیم بعث عراق، هیچ گاه از آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی کوتاه نیامدند و همان طور که رفته بودند؛ دلیر و مقاوم، استوار و دلاور بازگشتند تا مصداق و نماد بارز و عینی ایستادگی و مقاومت ملت ایران در برابر ظلم و زیاده خواهی دشمنان شوند.

آزادگان اسطوره پایمردی هستند که با ایثار و از خودگذشتگی، برای دفاع از عزت، کیان و آبروی میهن اسلامی مردانه جنگیدند و اندوه و رنج دوری از وطن را صبورانه تحمل کردند و درس عزت، استقلال و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند.

اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان، سالروز این خاطره بزرگ را به تمامی آزادگان معزز و خانواده شریف آنان و به خصوص آزادگان استان گلستان، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامت و توفیق همه آزادگان و ایثارگران عزیز را در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سربازی مقام معظم رهبری از درگاه ایزد منان خواستار است.

اخبار مرتبط

گروه‌های جهادی می‌توانند گره‌های محیط زیستی کشور را باز کنند

قرارگاه جهاد هنری جشنواره ققنوس راه اندازی می‌شود

حضور هیئتی‌ها کنار آسیب‌دیدگان سی‌سخت

0 نظر

ارسال نظر

capcha