برگزاری اردوی جهادی ۱۰ روزه جمعی از دانشجویان ملایر

 برگزاری اردوی جهادی ۱۰ روزه جمعی از دانشجویان ملایر

به گزارش سراج24، ابوالفضل رضایی اظهار کرد: از ابتدای این هفته به مدت ۱۰ روز جمعی از دانشجویان که اکثراً از دانشگاه آزاد هستند، در قالب اردوی جهادی در یکی از مناطق محروم شهرستان ملایر حضور پیدا می کنند.

وی ادامه داد: با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بدون شب مانی قصد مرمت و نه ساخت، پنج واحد مسکونی را داریم و اولویت با منازلی است که از امکانات بهداشتی محروم هستند.

رضایی با بیان اینکه تمام ادارات و دانشگاه ها برای این امر خداپسندانه همراه ما هستند و هزینه های این اردو از دانشگاه، بسیح دانشجویی و خیرین تأمین شده است، خاطرنشان کرد: یک تیم متخصص پزشکی هم برای اردو در اختیار داریم.

وی با بیان اینکه قصد داریم در این اردو کارآفرینی با استفاده از اساتید مجرب نیز صورت بگیرد، تصریح کرد: به علت شرایط کرونایی جمعیت زیادی را نمی توانیم مستقر کنیم و در قالب تیم های پنج نفره امور انجام می گیرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با اشاره به وجود دو گروه خواهران و برادران در این اردوی جهادی مطرح کرد: در اردوی جهادی برادران امور عمرانی و بهداشتی و خواهران امور فرهنگی و بهداشتی را انجام می دهند

اخبار مرتبط

نمایندگان بسیج دانشجویی در ۲۵ مرکز استان، سخنران پیش از خطبه‌های نمازجمعه بودند

طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده موشکافانه بررسی شود

انتصاب اعضای شورای سیاست‌گذاری اولین جشنواره ملی دانشگاهیان تاریخ ساز

0 نظر

ارسال نظر

capcha