هیئت های مذهبی الگویی برای اجرایی کردن پروتکل‌های بهداشتی

هیئت های مذهبی الگویی برای اجرایی کردن پروتکل‌های بهداشتی

به گزارش سراج24، حجت الاسلام سید امین اله حجازی در اجتماع هیئت‌های مذهبی  و مداحان شهرستان که در حسینیه ثارالله برگزار شد با تقدیر و تشکر از سازمان تبلیغات اسلامی و تشکل‌های مذهبی شهرستان که این جلسه را با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار کردند، گفت : ما نمی توانیم از محرم فاصله بگیریم و باید بدانیم این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.

وی با تقدیر از ستاد ملی کرونا که اجازه مراسمات محرم را با رعایت پروتکل های بهداشتی داده‌اند افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند ما هم فصل الخطاب‌مان سخنان ایشان است.

 امام جمعه گچساران ادامه داد: ما نباید بهانه دست کسی بدهیم و مانند امروز با رعایت پروتکل بهداشتی برنامه ها را انجام دهیم و رهبری نیز تاکید کرده اند همه ما باید تابع ستاد ملی کرونا باشیم که ما باعث انتقال این ویروس نشویم.

 حجازی ابراز کرد: از شیوع این ویروس هجمه به مراکز فرهنگی و مذهبی شروع شده است و مشاهده می‌کنیم در دیگر مراسمات رعایت نمی شود اما ما باید رعایت کنیم تا الگو باشیم.

 وی با بیان اینکه هیئت های مذهبی باید الگویی باشند در اجرایی کردن پروتکل‌های بهداشتی، عنوان کرد: هیئات مذهبی تعطیل نبودند و تعطیل نخواهند شد و این‌بار در کنار عزاداری امام حسین(ع)  به کارهای مومنانه و رویکرد اجتماعی ویژه خواهند پرداخت.

اخبار مرتبط

هیات‌های مذهبی سیستان وبلوچستان پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردند

مدیریت جهادی در برگزاری عزاداری‌ها الگویی مناسب برای سایر حوزه‌ها است

هزار بسیجی و روحانی ناظر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در محرم می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha