کمک مؤمنانه؛

ناحیه بسیج امیرالمؤمنین کرمان 2 هزار بسته لواز‌م‌التحریر توزیع می‌کند

ناحیه بسیج امیرالمؤمنین کرمان 2 هزار بسته لواز‌م‌التحریر توزیع می‌کند

به گزارش سراج24، حمیدرضا حسین‌خانی صبح امروز در حاشیه دیدار با خبرنگاران خبرگزاری فارس کرمان به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: کار اطلاع رسانی با توجه به رسالت خبرنگاران و ضرورت حضورشان در تمام صحنه‌ها و حوادث کاری سخت و دشوار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین (ع) کرمان در خصوص کمک‌های مؤمنانه توسط این ناحیه عنوان کرد: در مرحله اول رزمایش، حدود ۱۴ هزار بسته معیشتی توزیع، ۱۰ هزار پرس غذا پخت و همچنین ۱۲۰ هزار ماسک تحویل مراکز و داروخانه‌ها در سطح شهرستان شد.

وی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش نیز شامل سه گام است، افزود: گام اول همزمان با عید ولایت انجام و بیش از ۲ هزار بسته با کمک خیران جمع‌آوری و توزیع شد.

حسین‌خانی با اشاره به پخت و توزیع ۲۰ هزار پرس غذا توسط مساجد و حوزه‌ها و پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان بیان کرد: همچنین ۲۰۰ راس گوسفند در مناطق و حوزه‌های مقاومت ذبح و در مناطق محروم کرمان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین (ع) کرمان با اشاره به اینکه در شهر راین در هر روستا یک گوسفند به یاد شهید حاج قاسم سلیمانی ذبح شد، خاطرنشان کرد: مرحله دوم نیز  ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر شامل دفتر و مداد و کیف آماده داریم و هر پایگاه نیز ۵ بسته توزیع می‌کند که در مجموع ۲ حدود هزار بسته لوازم‌التحریر و ۳ هزار بسته معیشتی با استفاده از ظرفیت خیران آماده و توزیع خواهد شد.

وی گفت: گام سوم در ماه محرم صورت می‌گیرد که تقاضا داریم با توجه به مسائل بهداشتی به دلیل کرونا مردم نذر و نذورات را در اختیار ما قرار بدهند در قالب خشکبار تا در قالب بسته‌ها در مناطق محروم و در اختیار کسانی که از کرونا ضربه خوردند قرار بگیرد.

اخبار مرتبط

کرونا جایزه ادبی شهید غنی‌پور را موقتا دوسالانه و مجازی کرد

شمش طلای یوسف حاتمی‌کیا کلید خورد

انتظارات غیرواقعی آمریکاییان از واکسن کرونا

0 نظر

ارسال نظر

capcha