ویژه ماه محرم؛

بسته‌های محتوایی جامعه ایمانی مشعر ویژه مدیران، سخنرانان و مداحان

بسته‌های محتوایی جامعه ایمانی مشعر ویژه مدیران، سخنرانان و مداحان

به گزارش سراج24، این نهاد به منظور تأمین بخشی از محتوای معرفتی، مهارتی هیأت‌های مذهبی و در راستای توانمندسازی مدیران، سخنرانان و ستایشگران هیآت، اقدام به تولید بسته‌های محتوایی می‌نماید که این بسته‌ها از طریق شبکه رابطان استانی و شهرستانی یا از طریق پست به اقصی نقاط کشور ارسال می‌شود.
نوزدهمین سری از بسته‌های معرفتی ارتقای توانمندی ارکان هیأت‌های کشور ویژه ایام محرم 99 با محتوایی مبنی بر توانمندسازی مدیران، سخنرانان و ستایشگران در حوزه‌های تخصصی خود، به بحث‌های معرفتی و محتوایی پیرامون هیأت نیز می‌پردازد و محورها و موضوعات مهمی چون خانواده، سبک زندگی، گام دوم انقلاب، اقتصاد مقاومتی، کرونا و... است.


گفتنی است، کتاب «اهل‌بیتی‌ها» اثر جدید و ویژه حاج آقای عابدینی در موضوع تحقق خانواده ولایی در بستر هیأت و مجالس حسینی و کتاب «زیبایی شرور» اثر تازه منتشر شده از آیت الله مصباح یزدی در موضوع بحث‌ها و شبهات کرونا از جمله کتاب‌های مشترک هر سه بسته مدیر، سخنران و مداح است.
همچنین منشور «جنگ علیه خانواده»، حجت الاسلام سوزنچی که به جایگاه خانواده در این عصر پرداخته و تقابل اسلام و غرب را از این منظر بررسی می‌کنند، منشور «هیأت، خط مقدم فکری و فرهنگی فرزندآوری» که گفتاری است از خانم دکتر موحدی که به نقش هیأت‌ها در مقابله با سیاست‌های کنترل جمعیت پرداخته است و منشور «حق برادری» اثر حجت الاسلام فتحی که به بررسی مفاهیم و مصادیق مواسات در سبک زندگی اسلامی پرداخته است برخی از منشورات مشترک این بسته‌ها است.
در بسته ویژه مدیران هیأت آثاری چون «کتاب کار بیانیه گام دوم انقلاب» که به شرح، توضیح و تبیین بیانیه در قالب‌های چندرسانه‌ای پرداخته، کتاب «تربیت ماندگار» که گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره مسائل تربیتی است، کتاب «اقتصاد هیأت» که به کارکردهای اقتصادی هیأت پرداخته، وجود دارد
منشور «فقرزدایی خانواده های نیازمند به کمک خانواده های هیأتی»، «راه اندازی صندوق اشتغال در هیأت به کمک خیرین» و «راه‌اندازی فروشگاه فروش کالای ایرانی» ازجمله منشورات مختص بسته مدیر است که طرح‌ها و تجربیات هیأت‌ها را به مدیران ارائه می‌کند.
در بخش کتاب‌های بسته سخنران نیز کتاب فاخر و ارزشمند «فراتر از قیام» که مجموعه بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در مورد شخصیت و زندگی امام حسن مجتبی(ع)، کتاب فیش منبر «سنگر حسینی» و کتاب مراثی «مصارع عشاق»، نوشته حجت الاسلام رضایی نیز وجود دارد.
کتاب‌های مختص بسته ستایشگر نیز شامل کتاب «ارزیابی انقلاب امام حسین(ع)» نوشته حجت الاسلام شمس الدین، کتاب شعر «آه از آن ساعتی...» که منتخبی از اشعار جدید عاشورایی است، کتاب مراثی «مصارع عشاق»، نوشته حجت الاسلام رضایی، کتاب نوحه «بدم الحسین» هستند.

علاقه مندان جهت دریافت بسته به سایت جامع محتوایی هیأت به آدرس baste.heyat.co مراجعه نمایید و پس از درج اطلاعات خود، بسته را از طریق رابط یا پست سفارش دهید.

اخبار مرتبط

مدیران قرآنی جلسات تفسیری برای فهم عوام را در دستور کار قرار دهند

معرفی بسته‌های محتوایی جامعه ایمانی مشعر برای فاطمیه ۹۹

باید جوانان پاکِ جهادی جایگزین مدیران خسته و ناکارآمد شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha