با حربه دشمن که رواج بدحجابی است،‌ مبارزه کنید

با حربه دشمن که رواج بدحجابی است،‌ مبارزه کنید

به گزارش سراج24، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید ناصر سرابی:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام بر تنها منجى عالم بشریت آقا امام زمان(عج) و نایب بر حقش امام امت رهبر کبیر مستضعفان جهان و با سلام بر شهداى اسلام، مفقودین، اسرا، جانبازان، انقلاب اسلامى و بر خانواده معظم آنها.

خدایا تو را به خون‌هاى پاک و مظلوم شهدا قسم مى‌دهم که ما را از بلاى غرور و خودخواهى نجات دهى تا حقایق را ببینیم، تا اینکه بتوانیم جمال زیباى تو را مشاهده کنیم.

خدایا ما را از هوى و هوس‌هاى شیطانى دور گردان تا با نیت خالص و پاک به دیدارت بشتابیم.

خدایا از این ناراحتیم که مبادا در قیامت در مقابل ائمه اطهار علیهم السلام و در مقابل امام امت و شهداى عزیز روسیاه باشیم مبادا از آن کسانى باشیم که همیشه مى‌گفتند که اى کاش در زمان آقا امام حسین(ع) بودیم و او را یارى می‌کردیم ولى الان که موقع عمل است و موقع رفتن به جبهه از این کار دورى مى جویند.

خدایا تو را بسیار حمد و سپاس مى‌گوییم که امام عزیز را در زمان ما فرستادى تا بتوانیم راه خدایى و الهى را از راه شیطانى بشناسیم و فى سبیل الله قدم برداریم، ما هر چه در این دنیا عمل خیر انجام مى دهیم همه را مدیون امام عزیز مى‌دانیم، پس اى امت حزب‌الله و همیشه در صحنه به امام عزیز عشق بورزید و با جان و دل به فرامین او گوش فرا دهید، مبادا کارى انجام دهید که باعث ناراحتى او شود زیرا ناراحتى او ناراحتى آقا امام زمان (عج ) و نافرمانى از خداوند متعال است.

خدایا قریب ۲۰ سال است در دامن پرلطف پدر و مادر که از بهترین خلائق تو هستند روزى‌خور نعمات تو بوده‌ام‌ ولى بنده شاکر خوبى نبوده‌ام اما تو لحظه به لحظه نعماتت را بر ما زیاد کردی لطف و احسان تو یک دم از ما دور نبود چرا که اگر یک لحظه نگاهمان نمى‌کردى و در پناهمان نمى‌گرفتى به راههاى شیطانى کشیده می‌شدیم.

خدایا براى آمرزش گناهان راهى جز حضور در جبهه نیافتیم پس هنگام پیکار با دشمن قدم‌هاى کوچک و ناچیزمان را نلرزان و قدمهایمان را همچون قدم استوار و با اخلاص و با ایمان رزمندگان پاکت قرار ده.

خدایا عاجزانه مى خواهم که ما را در لحظه وداع از این دنیاى مادى و فانى با روحى سرشار از شادى و اخلاص به پیش دیگر شهداى عزیز ببرى و انشاءالله که در آن لحظه نیت‌هامان خالص بوده و فقط براى تو باشد و بس و هیچگونه هواى شیطانى در سر نباشد.

خدایا خالصانه از درگاهت مى‌خواهیم که ما را از کسانى قرار ندهى که براى خوف از جهنم و طمع به بهشت عبادتت مى‌کنند.

اما شما پدر عزیز و مادر مهربانم اگر شهادت فى سبیل الله نصیبمان شد ناراحت نشوید. بجاى اینکه براى من گریه کنید بیاد امام حسین (ع) و یاران مظلومش گریه کنید و خوشحال باشید که امانتى که از طرف خدا در دست شما بوده در راه خدا تقدیم کرده‌اید و از خداوند بخواهید که گناهانمان را ببخشد. در مقابل منافقین و ضد انقلاب با صبر و تقوای زینب‌گونه بایستید انشاءالله بتوانیم زحمات شما را با شفاعتتان در مقابل ائمه اطهار علیهم السلام و بخصوص حضرت زهرا(س) و مولایمان حسین(ع) جبران کنیم.

خواهران مهربان حجابتان را خوب حفظ کنید زیرا حربه دیگر دشمن رواج بی‌حجابى یا بدحجابى در کشور اسلامیمان است و با این حربه دشمن سخت مبارزه کنید و صبر و تقواى  الهى را پیشه خود قرار دهید.

 اى برادران و دوستان عزیز وحدت خود را محکم کنید و به حرف‌هاى پوچ منافقین گوش ندهید همچنان که تا بحال جبهه‌ها را گرم نگاه داشته‌اید از این به بعد نیز گرمش نگاه دارید.

بدانید هدف همه شهداى اسلام از صدر تا کنون حفظ اسلام و قرآن و برقرارى حق بوده است و این راه خونین شهادت از ابتدا وجود داشته و تا پیوستن به انقلاب جهانى حضرت صاحب الزمان مهدى موعود (عج) نیز وجود خواهد داشت، این راه به خون‌هاى زیادى نیاز دارد و هر چه بیشتر در این راه خون دهیم درخت اسلام بیشتر آبیارى مى‌شود در نتیجه پیروزى حق بر باطل نیز زودتر به دست خواهد آمد.دعاهایتان را زیاد کنید بخصوص دعا براى طول عمر امام عزیز و پیروزى رزمندگان اسلام.

اخبار مرتبط

راهکار شهید خرازی برای شکست دادن دشمنان انقلاب

دشمن می‌گوید رأی ندهید، مردم برای رونق انتخابات قربانی می‌کنند!

قدس سرفصل تمام‌نشدنی زندگی حاج قاسم بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha