ادامه طرح "کمک مومنانه" در محرم و صفر

ادامه طرح "کمک مومنانه" در محرم و صفر

به گزارش سراج24، علیار راستگو با محوریت تبیین دستورالعمل های ابلاغی وزارت بهداشت برای ایام محرم، اظهار داشت: تصمیمات ستاد ملی کرونا برای تمامی دستگاه های اجرایی لازم الاجراست و بر همین اساس تمامی دستگاه های اجرایی باید به وظایف خود در این زمینه عمل کنند.

وی با قدردانی از رعایت موازین بهداشتی از سوی بسیاری از مردم استان، افزود: امیدواریم با همراهی و مشارکت مردم در تامین سلامت عمومی، در آینده ای نه چندان دور شاهد نابودی بیماری کرونا باشیم.
 
راستگو به مهم ترین تصمیمات ستاد ملی کرونا در ارتباط با محرم اشاره کرد و گفت: مسئولیت اصلی رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری به سازمان تبلیغات اسلامی واگذار شده و امیدواریم مسئولان هیئات حسینی نهایت همکاری لازم را با عوامل این سازمان و سایر نهادهای مسئول داشته باشند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ارادت مردم آذربایجان به سید و سالار شهیدان و ائمه اطهار علیهم السلام، زبانزد است، افزود: مقام معظم رهبری نیز بارها در سخنان خود به عزاداری های مردم تبریز و آذربایجان اشاره کرده و از آن تمجید کرده اند.

راستگو ادامه داد: آیین های عزاداری امسال در ایام محرم با شیوه جدید و با رعایت پروتکل های بهداشتی و حساسیت های خاص نسبت به مقابله با شیوع بیماری کرونا برگزار می شود.
 
 وی عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی به عنوان مرجع تخصصی، بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی هیئات حسینی، نظارت خواهد داشت.
 
راستگو از تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی و تمام دستگاه های نظارتی و امنیتی در استان قدردانی کرد و افزود: دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران در تلاش برای حمله به مقدسات و ایجاد شیطنت و نارضایتی عمومی در جامعه هستند و به همین دلیل از صدا و سیما و تمامی رسانه ها و مطبوعات استان انتظار داریم که برای آگاهی بخشی هرچه بیشتر به مردم تلاش کنند.
 
وی از اقشار مختلف مردم و دستگاه های اجرایی برای مشارکت در طرح "کمک مومنانه" قدردانی کرد و گفت: امیدواریم این کمک ها در ماه های محرم و صفر نیز با هدف حمایت از اقشار آسیب دیده و کم درآمد استمرار داشته باشد.

اخبار مرتبط

رزمایش فرهنگی کمک مومنانه در کتابخانه عمومی باقرالعلوم عصمت آباد

سوگواره ای، درآستانه تبدیل شدن به بزرگترین اتفاق فاطمی در عرصه هنر

کمک‌رسانی مهاجران اهل سنت تهران به یکدیگر با یک شعار جالب +عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha