«شهید مصطفی اخلاقی» الگویی مناسب برای جوانان امروز جامعه ایرانی است

«شهید مصطفی اخلاقی» الگویی مناسب برای جوانان امروز جامعه ایرانی است

به گزارش سراج24، آیت‌الله محمود محمدی‌عراقی مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب در قم و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با حضور در منزل جهادگر شهید حاج مصطفی اخلاقی، با ابلاغ سلام و تسلیت مقام معظم رهبری از مجاهدت و تلاش‌های مخلصانه شهید اخلاقی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

عراقی، شهید اخلاقی را الگویی مناسب برای جوانان امروز جامعه ایرانی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد همسنگران این شهید عزیز بتوانند با نشر فضائل و مجاهدت‌های وی، ادامه دهنده این مسیر باارزش و نورانی باشند.

گفتنی است، مراسم چهلمین روز شهادت خادم الرضا(ع) مصطفی اخلاقی با سخنرانی حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و مداحی حاج یزدان ناصری امروز (پنجشنبه، ۲۳ مردادماه) ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز گلزار شهدا کرمانشاه برگزار می‌شود.

مصطفی اخلاقی، جهادگر فرهنگی و رسانه‌ای سیزدهم تیرماه ۹۹ به همراه چند تن از نیروهای فرهنگی و رسانه‌ای در حین بازگشت از ماموریت جهادی خود در ورودی شهر کرمانشاه دچار حادثه رانندگی شده و آسمانی شد.

از سوابق این جهادگر آسمانی می‌توان به معاونت سازمان فضای مجازی سراج استان کرمانشاه، مدیر رسانه‌ای برنامه‌های «زیر سایه خورشید» و مدیر رسانه‌ای «ستاد عتبات عالیات» استان اشاره کرد.

اخبار مرتبط

مدرسه‌ای به رنگ مهربانی حاصل کار جهادی در روستای قلعه‌سر

بی توجهی به مشکلات جامعه ایثارگری از سوی دستگاه ها قابل قبول نیست

سپاه محور موضوعات در عرصه‌های مختلف است

0 نظر

ارسال نظر

capcha