توزیع ۳۲۰۰۰ بسته اطعام نیازمندان در شیراز

توزیع ۳۲۰۰۰ بسته اطعام نیازمندان در شیراز

به گزارش سراج24، مرتضی خسروانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توزیع ۲۴ جهیزیه به نوعروسان، تهیه ۳۷۰ لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت، ۳۵۰ کفش، البسه، شناسایی هشت هزار و ۹۷۰ خانواده محروم، ازجمله کمک‌های ناحیه احمد بن موسی (ع) با کمک خیران توزیع‌شده است.

وی افزود: تهیه ماسک‌‌های بهداشتی توسط شش کارگاه تولیدی در محله‌های سعدی، سهل‌آباد و بلوار اتحاد، مرمت ۱۳۸ باب منزل مسکونی که از این تعداد ۱۵۰ باب از سوی جهادگران بسیجی عملیاتی و اجرایی شده است و نیز راه‌اندازی دو کارگاه پرورش زالو، سبزی مارکت و نیز پنج مورد کارگاه دیگر تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد از دیگر فعالیت‌های این نهاد است.

فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز گفت: رزمایش کمک مؤمنانه طی سه مرحله از عید قربان آغاز و درماه محرم و صفر و نیز تا زمانی که بیماری کرونا وجود دارد از سوی بسیجیان، گروه‌های جهادی و خیران کمک‌ها جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

خسروانی تصریح کرد: ناحیه احمدبن موسی (ع) با مرکزیت بسیج سازندگی، کانال انصارالحیدر با پنج شعبه در شرق شیراز برای جمع‌آوری کمک‌های مومنانه راه‌اندازی کرده است.

وی بیان داشت: در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه، توسط اهالی منطقه محروم شرق شیراز ۳۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان از سوی سپاه وبا کمک مردم و خیران بین نیازمندان این منطقه توزیع‌شده است.

فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز بیان کرد: انشعاب فاضلاب، لوله‌کشی ۷۲ مخزن آب ونیز همین تعداد تا پایان سال جاری، راه‌اندازی مجتمع فرهنگی مذهبی در شرق شیراز، احداث پروژه ۱۵ واحدی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس و نیز بهره‌برداری ۱۶ واحد در سال آینده از فعالیت‌های ناحیه مقاومت احمد بن موسی(ع) است.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در تهران همزمان با هفته دفاع مقدس

برنامه هلال احمر برای واردات ۶۰ میلیون دُز واکسن کرونا طی یک ماه / آغاز برنامه از ۱۰ مهر

جزئیاتی از«قرنطینه هوشمند»اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha