«تحریم‌ها» می‌شکند اگر جریان «تحریف» شکست بخورد

«تحریم‌ها» می‌شکند اگر جریان «تحریف» شکست بخورد

به گزارش سراج24، طالب احمدی‌نیا ظهر امروز اظهار داشت: فشار حداکثری شکست خورد و اگر جریان تحریف شکست بخورد تحریم‌ها هم می‌شکند.

وی افزود: با استعفای برایان هوک مسؤول میز اقدام علیه ایران نشان‌دهنده اوج سردرگمی میزنشینان آمریکایی، عبری و عربی در مواجهه با ایران بزرگ اسلامی است.

فرمانده سپاه ناحیه میناب گفت: فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی ایران به صرف ایجاد تغییر در رفتار و عقب‌نشینی نظام اسلامی از مواضع  اصولی خود با شکست فاحشی مواجه شد اگر با روشنگری و بصیرت‌افزایی عمومی، جریان تحریف هم بشکند قطعاً تحریم‌ها هم خواهند شکست.

احمدی‌نیا تصریح کرد: آدرس غلط جریان تحریف و القای راه حل سازش با غرب برای رفع مشکلات فریب آشکار ملت است.

وی ادامه داد: باید واقعیت‌ها را به مردم بگوئیم تا دست جریان انحراف رو شود. استکبار با عوامل تحریف خود به‌دنبال قالب کردن پاسخ‌های غلط در برابر سؤوال‌های جدی مردم در حوزه مشکلات و شرایط فعلی کشور است.

فرمانده سپاه ناحیه میناب عنوان داشت: ایستادگی و مقاومت بر پایه توکل به خدا و توجه به توان داخلی، راه حل مشکلات کشور است.

احمدی‌نیا در پایان یادآور شد: نهضت تبیین باید بیش از گذشته فعال شود تا بتوانند در مقابل موج جدید تحریف‌ها، پناهگاه امن ذهنی برای مردم جهت حفظ روحیه ایستادگی در مقابل تحریم‌ها ایجاد کند.

اخبار مرتبط

افتخار جمهوری اسلامی رسیدگی بی‌وقفه به بیماران پیر و جوان کرونایی است

دفاع مقدس الگویی جاویدان و همیشگی برای نسل جوان است

۵۰ هزار بسته معیشتی در شرق شیراز توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha