در مرحله چهارم رزمایش کمک مؤمنانه؛

توزیع ۲۵۰۰ بسته‌ معیشتی توسط سپاه شهرری

توزیع ۲۵۰۰ بسته‌ معیشتی توسط سپاه شهرری

به گزارش سراج24، سرهنگ روح الله قنبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) ری در رزمایش کمک مؤمنانه شهرری که روز گذشته با حضور مسؤولان شهرستان در مجتمع فاطمه الزهرا(س) برگزار شد، اظهار کرد: مرحله دوم از فاز دوم رزمایش کمک مؤمنانه شهرری با توزیع ۲۵۰۰ بسته کمک معیشتی برای نیازمندانی که کسب و کارشان از شیوع کرونا آسیب دیده، آغاز شد.

وی افزود: سپاه با شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های جهادی در حوزه تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی و بهداشتی را آغاز کرده و تاکنون ۴ مرحله از این اقدامات اجرایی شده و بخش‌های بعدی در دهه نخست محرم و دهه پایانی ماه صفر اجرایی می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت عبدالعظیم(ع) در ادامه گفت: همچنین در دهه ولایت ۱۵جهیزیه در محدوده سرزمینی این ناحیه در میان نیازمندان واقعی توزیع شد.

قنبری تصریح کرد: ارزش ریالی بسته‌های معیشتی در حدود ۲۵۰ هزار تومان و شامل روغن، رب، ماکارونی، حبوبات، تن ماهی و سایر مواد غذایی است که توسط پایگاه‌های بسیج محلات به نیازمندان واقعی اهداء می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تأمین بسته‌ها از سوی اتاق اصناف شهرستان ری و اداره صمت محقق شده و توسط گروه‌های جهادی بسته بندی و در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

کمک مردم خمینی‌شهر به ۸۰۰ دانش ‌آموز نیازمند

همکاری بسیج سازندگی با معاون آب و خاک برای محرومیت‌زدایی

0 نظر

ارسال نظر

capcha