رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همدان:

تمام مطالبات ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم پرداخت می‌شود

تمام مطالبات ایثارگران تا پایان دولت دوازدهم پرداخت می‌شود

به گزارش سراج24، سعید اوحدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان همدان، با اشاره به دیدار خود با استاندار و نمایندگان استان همدان، اظهار داشت: در این دیدارها دو موضوع اساسی مسکن و اشتغال که دغدغه اصلی جامعه ایثارگران است، مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کارگروهی برای این کار تشکیل شده است، عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته شاهد انسجام خوبی در استان هستیم و امروز نیز دو تفاهم نامه با موضوع تامین زمین برای ساخت 2200 واحد مسکونی و اشتغال فرزندان جامعه ایثارگری به امضا خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه مقرر شده تا پایان دولت 100 درصد مطالبات جامعه ایثارگران پرداخت شود، گفت: زمانی که صحبت از مطالبات جامعه ایثارگری می‌شود، منظور دینی است که به گردن همه ما وجود دارد و باید پرداخته شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: این دین تنها قطره‌ای از عظمت وجودی و عزت نفس جامعه ایثارگری است که نسبت به حفظ ارزش‌ها داشته‌اند.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید اولین دستگاهی بود که پاداش اعضا خود را تسویه کرده، مطرح کرد: امیدواریم در کنار این دین بتوانیم ماموریت اصلی ما، که امانت داری از ارزش‌های جامعه ایثارگری را به خوبی انجام دهیم و به این رسالت پایبند باشیم.

اوحدی با تبریک سالروز بازگشت آزادگان به کشور، عنوان کرد: ورود آزادگان به کشور تجلی و اوج شکوه پیروزی و ایثار در طول ده سال دفاع مقدس بود، چرا که آزادگان دو سال پس از پایان جنگ به کشور بازگشتند.

وی با اشاره به فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس، بیان کرد: امسال در اربعین دفاع مقدس باید مراسم باشکوهی را به مناسبت این روز برگزار کنیم.

اخبار مرتبط

دستور رئیس جمهور به رئیس بنیاد شهید و وزیر بهداشت برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان

ضرورت رفع مشکلات سجلی خانواده شهدای مدافع حرم

دعوت امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی از حسن روحانی برای تماشای «منصور»

0 نظر

ارسال نظر

capcha