کتابی درباره شهید قاسم سلیمانی برای کودکان

کتابی درباره شهید قاسم سلیمانی برای کودکان

به گزارش سراج24، «مقتل خوانی» از جمله سفارش‌های ائمه(ع) در عزای سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است. در ماه محرم خیمه‌های هیئت‌های مذهبی برپا می‌شوند و پرچم‌های «هیهات مناالذّله» در سراسر کشور خبر از رسیدن شور شیدایی، عشق و تشنگی، زیبایی و شهادت، اسارت و حزن و اندوه می‌دهند.

نوجوانان نیز در این ماه خیمه‌هایی به عشق حضرت قاسم بن الحسن و حضرت علی‌اکبر و حضرت علی‌اصغر(ع) برپا می‌کنند. کتاب «مقتل نوجوان»، نوشته علی شعیبی که به تازگی از سوی انتشارات قدر ولایت منتشر شده، تلاش دارد تا مخاطب نوجوان خود را با پیام عاشورا و حوادثی که در این واقعه رخ داده، آشنا کند.

مطالعه این کتاب در خیمه‌ها و در خانواده‌ها، برای نوجوانان، معرفت‌افزا و تقویت‌کننده ایمان و عشق به سالار شهیدان و راه شهادت بوده و باعث افزایش کینه و نفرت به یزیدیان تمام تاریخ می‌شود. نمونه آن در این زمان، آمریکا و اسرائیل و تکفیری‌های جهان اسلام هستند که در کشتار مسلمانان مظلوم شمر گونه عمل می‌کنند.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت آن را در 112 صفحه رقعی با گرافیک زیبا و در عین حال با نشانه عزا و شهادت توسط آقای امیروحید سعیدی‌فر با قیمت 18 هزار تومان منتشر کرده است. همچنین به علاقه‌مندانی که این کتاب را برای هدیه به نوجوانان در هیئت‌ها، تهیه می‌کنند با نامه هیئت از تخفیف 35درصدی برخوردار می‌شوند.

کتابی درباره شهید قاسم سلیمانی برای کودکان

از دیگر آثار تازه منتشر شده از سوی این ناشر کتاب «در آرزوی گل سرخ»، به قلم منیره میرزایی است که درباره شهید سپهبد قاسم سلیمانی برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته شده است.

این کتاب درباره هدیه گل سرخی است که فرزند یکی از شهدای مدافع حرم، در نماز به شهید حاج قاسم سلیمانی هدیه کرد و از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه این آثار می‌توانند با شماره‌های 66411151 ـ 09352300564 تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب»+تیزر

چاپ ۲۵ جلد کتاب ویژه کودکان و نوجوانان با موضوع شهدا در زنجان

گفتگو با همسر شهید سید جلال حبیب الهی/ داوطلب رفتن به یگان ویژه صابرین شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha