فعالیت مطلوب خیریه حضرت رقیه(س) با رویکرد حمایت از محرومان

فعالیت مطلوب خیریه حضرت رقیه(س) با رویکرد حمایت از محرومان

به گزارش سراج24، سردار جهانبخش کرمی ظهر امروز در آیین افتتاح موسسه خیریه و نمایشگاه دائمی جهیزیه حضرت رقیه(س) در استان زنجان با اشاره به حماسه آفرینی و همدلی مردم در ایام کرونایی اظهار کرد: امروزه در این ایام کرونایی مردم ایران با همان روحیه جهاد و شهادت دوران دفاع مقدس برای شکست این ویروس به میدان آمده و صحنه‌های زیبایی از همدلی را خلق کردند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه حضور مردم در تمامی صحنه‌های حساس و تاریخی سبب حل مشکلات می‌شود، افزود: وجود روحیه جهاد و همبستگی و کمک به همنوع این مهم را سبب می‌شود.

وی تصریح کرد: همان گونه که حضرت امام(ره) در دوران دفاع مقدس فرمودند که خرمشهر باید آزاد شود و تمام اقشار عاشقانه به صحنه آمدند، پس از شیوع ویروس کرونا در کشور شاهد آن بودیم پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در ایام کرونایی همه مردم به ندای رهبری لبیک گفتند و  به صحنه آمدند و تمام هدفشان این است که این ویروس منحوس را نابود کنند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه با تقدیر از عملکرد خوب مؤسسه خیریه حضرت رقیه(س) بیان کرد: یکی از مؤسساتی که برای کمک به محرومان در زمینه‌های مختلف شکل گرفته است، مؤسسه خیریه حضرت رقیه (س) بوده و از اینکه امروز این مؤسسه نمایندگی خود را در استان زنجان افتتاح می‌کند بسیار خرسندیم.

اخبار مرتبط

تهیه و توزیع 18 هزار بسته معیشتی

پیکر شهید مدافع حرم «مهدی نظری» در راه بازگشت به وطن

برگزاری سالگرد شهید قاسم سلیمانی در طی ۱۰ روز

0 نظر

ارسال نظر

capcha