شهید جعفر حاجی‌بابایی:

عزت ما در پیروی از آرمان‌های امام است

عزت ما در پیروی از آرمان‌های امام است

به گزارش سراج24، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید جعفر حاجی‌بابایی:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا امین الله  و حجته علی عباده السلام علیک یا حسین ابن علی اشهدا انک جاهدت فی الله جهاده و عملت بکتابه و اتبعت سنن نبیه صلی الله علیه و آله.

با سلام و درود به ارواح ائمه هدی و شهدای عزیزمان، درود و سلام بر رهبر کبیر انقلاب خمینی عزیز و به امید نصرت و پیروزی برای رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد حق علیه باطل

با عرض سلام خدمت پدر و مادر عزیزم که در طول حیات خویش به شما رنج و زحمت فراوانی تحمیل کردم. از شما می خواهم که اگر توفیق لقاءالله را پیدا کردم به پیشگاه خداوند سجده شکر بگذارید و از اینکه در جمع شما نیستم گلایه مند نباشید زیرا که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده «المال و البنون زینت الحیات دنیا» و انشاءالله که در آخرت هم زینت چهره‌های مظلومانه شما باشم و اگر مقبول درگاه حضرتش قرار گیرد و دست در دست هم وارد بهشتی که خداوند متعال وعده کرده است شویم، باشد که گوشه‌ای از زحمات خالصانه شما را جبران کنم.

اما شما خواهران و برادران عزیزم در همه لحظات زندگی خدا را فراموش نکنید و بدانید که تمام اعمالتان در پیشگاه الهی ثبت و ضبط خواهد شد پس از شما می‌خواهم همواره برای رضای خدا گام بردارید و در کارهایتان از او استعانت طلبید. زندگی امیرالمومنین(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) را الگوی خود قرار دهید تا فردای قیامت شرمنده آنان نشوید.

شما خواهرانم حجاب خود را حفظ کنید تا خدای نکرده در دام گناه نیفتید. فرزندانی تربیت کنید که پیرو خط امام باشند و اگر هم کوتاهی از من به شما رسیده است از شما عذر می‌خواهم. مراقب پدر و مادرمان باشید که خدا می داند دلم برایشان خیلی تنگ می‌شود. از نبود من ناراحت و دلتنگ نشوید. در راه خدا صبر پیشه کنید که خداوند با صابرین است.

بارالها تو خود بهتر می دانی که شهادت در راه تو بزرگ‌ترین آرزوی من است پس از تو می‌خواهم مرا مهیای این توفیق کنی.

از همه خانواده و دوستان و بستگان طلب حلالیت می‌کنم؛ سلام مرا به همه آنها برسانید و از آنها بخواهید تا برایم دعا کنند و اگر توفیق شهادت را پیدا کردم من نیز آنان را دعا خواهم کرد.

در خاتمه به همه وصیت می‌کنم از انقلاب و امام جانانه دفاع کنید تا خودتان در عزت بمانید و زیر سلطه جنایتکاران شرق و غرب نمانید که این گناهی نابخشودنی است و اگر ما در محیطی بسته بمانیم قطعاً با شکست مواجه خواهیم شد. باید حسابمان را صریحاً با قدرت‌های شرق و غرب یکسره کنیم و به آنها نشان دهیم که با تمام گرفتاری‌هایی که داریم با جهان برخورد  و تا پای جان از آرمان‌های امام دفاع خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

مقطع پایانی جنگ ناگفته‌های فراوان دارد/ حوزه نشر به میدان بیاید

زنان ایرانی در پشت جبهه‌های نبرد شاهکار کردند

تصویر دیده نشده از نادر طالب‌زاده در جنگ تحمیلی/ماجرای عنایت خداوند به «عمار سینما» در دفاع مقدس+ ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha