توزیع ۵ هزار بسته معیشتی توسط سپاه حضرت روح الله(ره)

توزیع ۵ هزار بسته معیشتی توسط سپاه حضرت روح الله(ره)

به گزارش سراج24، سرهنگ اصغر آرزومندی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر در نشست خبری با اصحاب رسانه که ظهر امروز به مناسبت روز خبرنگار در این ناحیه برگزار شد، اظهار کرد: از روزهای نخست شیوع کرونا در کشورمان، فعالیت‌های بسیجیان این ناحیه در زمینه‌های مختلف از جمله تولید ماسک، ضدعفونی معابر و اهدای کمک‌های معیشتی به خانواده‌های بی‌بضاعت در قالب ۷۵ گروه‌ جهادی در سطح شهرها و روستاهای بخش‌های کهریزک، قلعه نو و فشافویه آغاز شد.

وی با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب برای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت، کم بضاعت و آسیب دیدگان از شیوع کرونا گفت: از ابتدای شیوع کرونا بحث کمک مؤمنانه توسط سپاه و پایگاه‌ها انجام می‌شد و پس از فرمان فرماندهی معظم کل قوا این اقدامات به صورت سازماندهی شده و منسجم‌تر اجرا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر افزود: در این راستا در فاز اول سه مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در نیمه شعبان، ماه رمضان و عید فطر انجام شد که در این سه مرحله بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی و پک بهداشتی بین افراد نیازمند و خانواده‌های کم بضاعت توزیع شد.

آرزومندی در ادامه تصریح کرد: در فاز دوم رزمایش کمک مؤمنانه که از هفته گذشته آغاز شده است، در مرحله اول ۳ هزار بسته حمایتی توسط بسیج کارگری و در مرحله دوم ۵ هزار بسته توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بین مستمندان منطقه توزیع شد.

وی اضافه کرد: این بسته‌ها شامل چندین قلم مواد غذایی و مواد بهداشتی است که توسط گروه‌های جهادی، بسیجیان پایگاه‌های مقاومت، خیران و نیکوکاران و بخشداری‌ها تأمین شده و در بین خانواده‌های نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند، توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشکر از زحمات اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران با انعکاس صحیح اخبار و اقدامات صورت گرفته تأثیر زیادی در پیشرفت و توسعه شهر و روستا دارند و باعث افزایش امیدواری مردم به نظام می‌شوند.

اخبار مرتبط

حجت‌الاسلام علوی تهرانی بر اثر ابتلا به کرونا بستری شد

کمک مساجد تهران به ۱۲ هزار خانواده

اعزام موکب به عراق، در مراسم اربعین امسال منتفی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha