امنیت پایدار هدف مشترک رسانه‌ها و پلیس

امنیت پایدار هدف مشترک رسانه‌ها و پلیس

به گزارش سراج24، عبدالله اکبری عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه با تبریک هفته ولایت و عید غدیر و روز خبرنگار، خبرنگاران را فعالان نرم‌افزاری امنیت پایدار توصیف کرد و گفت: پلیس و فعالان رسانه‌ها 2 قطب مهم در افزایش احساس امنیت و آرامش عمومی جامعه هستند.

فرمانده انتظامی سوادکوه، نشر اطلاعات درست، جلوگیری از شایعات و جلوگیری از تشویش افکار عمومی و تلاش برای امنیت روانی جامعه از طرف خبرنگاران را از انتظارات دانست و افزود: انعکاس مشکلات مردم مرتبط با انتظامی و نشر توانمندی‌ها و موفقیت‌های پلیس هم از انتظارات دیگر ما برای ارتباط مستمر بین پلیس و رسانه است.

وی از برخورد با فعالیت‌های غیر‌مجاز در تالار‌ها و رستوران‌ها در ایام کرونا خبر داد و خاطر نشان کرد: گزارش‌های مربوط به برگزاری مراسم‌های خانگی بررسی و با متخلفان برخورد می‌شود.

اکبری، اطلاع‌رسانی به موقع را باعث کاهش جرایم ذکر و اظهار کرد: خنثی‌سازی تبلیغات دشمنان و تقویت حس اعتماد در جامعه هم از رسالت‌های خبرنگاران است.

فرمانده انتظامی سوادکوه با بیان اینکه هرکجا مردم به صورت جهادی ورود پیدا‌کنند دچار کمترین مشکل هستیم، نصب دوربین‌های پایش تصویری را از ضرورت‌ها توصیف کرد و افزود: رسانه‌ها به نیروی انتظامی کمک کند و ما از مشاوره‌های رسانه‌ها برای دست‌یابی به اهداف امنیت پایدار استفاده می‌کنیم و امنیت پایدار هدف مشترک رسانه‌ها و پلیس است.

وی با استقبال از پیشنهاد یکی از خبرنگاران فعال سوادکوه برای اعلام شماره فضای اجتماعی برای ارسال اخبار ویژه برای پیگیری یا بیان انتقاد و راهکار‌ها به انتظامی سوادکوه، گفت: جذب پلیس افتخاری از اولویت‌های ما است.

اخبار مرتبط

محبوبیت اجتماعی ناجا، تجلی موفقیت پلیس در ایجاد امنیت پایدار اجتماعی

چند گام تا رسیدن به تخصص امنیت

۲۰ نفر از مخلان نظم و امنیت دستگیر و تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha