فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد؛

توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در مازندران

توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه در مازندران

به گزارش سراج24، سرهنگ پاسدار «سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلای مازندران در حاشیه اجرای مرحله اول موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه در جمع خبرنگاران از تهیه و توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۳۸ میلیون تومان بین نیازمندان سراسر استان خبر داد و اظهار داشت: با کمک‌های مردمی و با حفظ کرامت انسانی بسته‌ها به نیازمندان تحویل شد.

فرمانده سپاه کربلا با قدردانی از آحاد مردم و مسئولین در مشارکت کمک‌های مومنانه افزود: در شهرستان فریدونکنار هم اقدامات خوبی در موج دوم نهضت کمک‌های مومنانه صورت گرفت.

مسلمی از توزیع یک هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی در این شهرستان هم خبر داد و اضافه کرد: علاوه بر اهدای بسته معیشتی، ۵۰ میلیون کمک جهیزیه هم به نیازمندان اهدا شد.

فرمانده سپاه کربلا به توزیع ۱۰ هزار ۳۰۰ بسته غذایی در قالب اطعام دهی دهه ولایت و امامت اشاره و خاطرنشان کرد: ان شاء الله بتوانیم با این کمک‌های مومنانه رضایتمندی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) نائب امام زمان (اروحناه له فداه) را فراهم کنیم.

دبیر قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در ادامه با اشاره به هم افزایی مردم و مسئولان در اجرای نهضت کمک مومنانه گفت: امروز در استان مازندران شاهد حماسه بزرگی بودیم که مردم همیشه در صحنه، حماسه بی‌نظیری در کمک به نیازمندان خلق کردند.

مسلمی کمک‌های مومنانه را تداعی کننده دوران دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: استان مازندران در عرصه ایثار و شهادت سرآمد است و از جمله استان‌هایی است که به واسطه مردم انقلابی و جهادی همیشه پشتیبان ولایت بوده و هست.

فرمانده سپاه کربلا در ادامه با تصریح بر اینکه امروز کمک به مردمی که به دلیل مواجه با ویروس منحوس کرونا دچار آسیب شدند، واجب است، متذکر شد: مشارکت و هم افزایی همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی در کمک مومنانه با هدایت ائمه جمعه شهرستان‌ها در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) قابل مشاهده است.

مسلمی با تاکید بر اینکه بسته‌های معیشتی با حفظ کرامت انسانی و شبانه بین نیازمندان توزیع شد، بیان کرد: با تمسک به سیره ائمه (ع) بسته‌های معیشتی به نیازمندان تحویل شده است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان با تاکید بر اینکه بواسطه مردم و پایگاه‌های مقاومت بسیج هر تهدیدی را می‌توان به فرصت تبدیل کرد، افزود: اگر در همه بخش‌ها و محلات مردم در صحنه باشند، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

اخبار مرتبط

دفاع از ولایت مهم‌ترین ویژگی تمدن ساز حضرت زهرا (س) است

پیام قدردانی فرمانده سپاه قدس از اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

آیت الله مصباح همه حیثیت خود را در دفاع از ولایت به میدان آورد

0 نظر

ارسال نظر

capcha