توزیع 4350 بسته حمایتی در رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی

توزیع 4350 بسته حمایتی در رزمایش کمک مومنانه در استان مرکزی

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام فرضعلی کریمیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران از اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه پلیس استان خبر داد و گفت: در این رزمایش 4350 بسته معیشتی به همت کارکنان انتظامی استان تهیه و بین نیازمندان توزیع خواهد شد.  
 
وی اظهار داشت: در اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان امسال و اجرای هم‌زمان رزمایشی به نام مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه ویژه کمک به اقشار آسیب‌دیده از شیوع کرونا این رزمایش با همراهی سبزپوشان ناجا در استان طی چندین نوبت به نحو مطلوبی برگزار شد.
 
وی افزود: امروز نیز در مرحله دیگری از اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در فرماندهی انتظامی استان هستیم و باید بگویم در طول این ماه‌ها از زمان آغاز این رزمایش اجرای آن در مجموعه انتظامی استان متوقف نشده و تمام تلاش دست‌اندرکاران برگزاری این رزمایش بر آن بوده تا با کمک و همراهی کارکنان انتظامی و همدلی مومنانه هر چه‌بهتر دنبال شود.
 
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان عنوان کرد: در این مرحله از اجرای رزمایش همدلی مومنانه به مناسبت عید غدیر خم، تعداد 4350 بسته معیشتی تهیه و بین افراد شناسایی‌شده توزیع می‌شود.

کریمیان اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای اجرای رزمایش کمک مؤمنانه در ایام محرم و صفر نیز انجام‌شده و امیدواریم بتوانیم این رزمایش را به نحو مطلوبی همچون مراحل قبلی انجام دهیم.

 
وی همدلی و وحدت موجود در بین کارکنان انتظامی استان را از عوامل مهم موفقیت در اجرای رزمایش مواسات و‌ همدلی در این مجموعه پلیس استان دانست.

اخبار مرتبط

مراسم اربعین امسال را زیبا و باشکوه در داخل کشور برگزار می‌کنیم

نیاز فعالان عرصه اربعین به یک مجمع صنفی

حرکت دسته‌های عزاداری تهران در روز اربعین ممنوع است

0 نظر

ارسال نظر

capcha