علی نیکزاد در بازدید از دفتر سازمان فضای مجازی سراج

شبکه ملی اطلاعات، مطالبه فعالان فضای مجازی جبهه انقلاب/ پیگیر تکمیل شبکه ملی اطلاعات خواهم بود

شبکه ملی اطلاعات، مطالبه فعالان فضای مجازی جبهه انقلاب/ پیگیر تکمیل شبکه ملی اطلاعات خواهم بود

به گزارش سراج24، علی نیکزاد در بازدید از دفتر سازمان فضای مجازی سراج، مرکز اردبیل در جمع گروهی از فعالان فضای مجازی استان اردبیل با اشاره به اهمیت فضای مجازی و لزوم کنترل آن اظهار کرد: تکمیل شبکه ملی اطلاعات بسیاری از مشکلات و مسائل حوزه فضای مجازی را رفع می‌کند.
وی افزود: فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارهای مهم دشمن در جنگ نرم به شمار می‌رود که تکمیل شبکه ملی اطلاعات می‌تواند در جهت خنثی کردن اقدامات دشمن موثر باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در فضای مجازی دشمن حمله خود را به صورت نامحسوس دنبال می‌کند و در این فضا باور‌ها، افکار و اندیشه‌های مردم را نشانه گرفته است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: استکبار توان رویارویی سخت با جمهوری اسلامی ندارد و از این رو هجمه فرهنگی و رسانه‌‌ای را برای ضربه زدن به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی در برنامه دارد.
نیکزاد افزود: با توجه به اهمیت شبکه ملی اطلاعات برای رفع مشکلات و مسائل فضای مجازی در کشور، پیگیر تکمیل شبکه ملی اطلاعات خواهم بود.

پیش از این دیدار حامد رضایی، مسئول سازمان‌ فضای مجازی سراج مرکز اردبیل گزارش کار مختصری از فعالیت انجام شده در مرکز اردبیل را به نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین ارایه کرد.

اخبار مرتبط

«نقش‌آفرینی دانشجو در رسانه»

نشست سواد فضای مجازی، ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه آزادسمنان

سومین وبینار از سلسله نشست های زیست پلاس

0 نظر

ارسال نظر

capcha