ذبح 7 گوسفند قربانی از سوی آستان امامزاده محمد(ع) نهاوند

ذبح 7 گوسفند قربانی از سوی آستان امامزاده محمد(ع) نهاوند

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی مرکز نیکوکاری امامزاده محمد و علی(ع) نهاوند وهاب رضایی‌مفرد اظهار کرد: در راستای اجرای فرمان مقام معظم رهبری در تداوم برنامه‌های همدلی و کمک مومنانه، به منظور حمایت از اقشار نیازمند جامعه، طرح سفره کرامت امیرالمومنین علی(ع) به مناسبت اعیاد قربان و غدیر به همت خیرین بزرگوار برگزار شد.

وی افزود: به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم از سوی این مرکز با همکاری خیرین هفت گوسفند قربانی به ارزش ۲۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به نیت تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ذبح شد و به صورت بسته‌بندی بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس هیئت امنا آستان مقدس شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند گفت: علاوه بر این ۱۰۰۰ بسته غذایی شامل روغن، برنج ، مرغ، ماکارونی و سایر اقلام غذایی به ارزش تقریبی هر کدان ۲۵۰ هزار تومان بین محرومین توزیع شد.

وی در خصوص متولیان اصلی این طرح گفت: مرکز نیکوکاری شاهزاده محمد(ع) و گروه فرهنگی جهادی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی متولیان اصلی هستند و گروه‌های جهادی شهیدامیدی، عمار، حوزه فاطمه الزهرا، هیئت شاه نجف، هیئت شاهزاده محمد (ع)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، پایگاه شاهد و گروه رسانه‌ای جهادی عقیق در اجرای آن نیز همکاری داشته‌اند.

رضایی‌مفرد با بیان اینکه در کنار این برنامه کار فرهنگی صورت گرفته است افزود: با توجه به توصیه‌های بهداشتی و محدودیت‌های موجود برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، تلاش کردیم برنامه‌های فرهنگی را در فضایی دیگر برگزار کنیم.

وی ادامه داد: به همین منظور از طریق بسترهای فضای مجازی، ارتباط مستقیم با مخاطبان برقرار و برنامه‌های مذهبی از صحن مقدس به صورت روزانه تقدیم ارادتمندان اهل بیت(ع) شد.

رئیس هیئت امنا آستان مقدس شاهزاده محمد و علی(ع) نهاوند افزود: در آخرین برنامه سفره کرامت امیرالمومنین(ع) نیز در روز عید غدیر، ۲۳ نفر از کارگران روزمزد به آستان دعوت شده و ضمن اجرای برنامه فرهنگی مذهبی از جمله مولودی‌خوانی به شیوه زورخانه‌ای، در پایان هدایای نقدی و بسته‌های معیشتی به ارزش ۶۰۰ هزار تومان به هر کدام از آنان تقدیم شد.

اخبار مرتبط

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

کمک مردم خمینی‌شهر به ۸۰۰ دانش ‌آموز نیازمند

توزیع 10 هزار بسته لوازم التحریر در پویش هم‌کلاسی مهربان

0 نظر

ارسال نظر

capcha