مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران:

طرح تجمیع عیدی سادات به مناسبت عید غدیر اجرا می‌شود

طرح تجمیع عیدی سادات به مناسبت عید غدیر اجرا می‌شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی‌اصغر سهرابی مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران با اشاره به طرح تجمیع عیدی سادات به مناسبت عید غدیر گفت: هرسال رسم بود که به مناسبت عید غدیر، مردم برای تبریک این عید به خانه سادات می‌رفتند و سادات نیز عیدی به آن‌ها می‌دادند اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان این دید و بازدیدها نیست.

وی افزود: در پی این اتفاق تصمیم شد تا طرح تجمیع عیدی سادات در دستور کار قرار گیرد که با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و بنیاد برکت احسان و خیریه نیک‌اندیش این طرح برگزار خواهد شد.

سهرابی ادامه داد: سادات و مردم می‌توانند برای مشارکت در این طرح از طریق نرم‌افزار و سامانه #۹۹*۴۰۳۰* از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و همراه اول تماس حاصل کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران گفت: در این طرح بناست جهیزیه‌هایی به مبلغ ۲۰ میلیون تومان برای نوعروسان نیازمند تهیه شود که ۱۰ میلیون از آن توسط خیرین تأمین می‌شود و ۱۰ میلیون مابقی با کمک‌های مردمی و سادات تهیه خواهد شد.

وی افزود: از تمامی مردم به ویژه سادات درخواست می‌کنیم در این طرح شرکت کنند تا ان شاء الله به برکت امیرالمومنین و این روز عزیز بتوانیم گره‌ای از زندگی نوعروسان بی‌بضاعت در این شرایط سخت کرونایی باز کنیم و آنان راهی خانه بخت شوند. ازدواج جوانان سنت حسنه‌ای است که زمینه‌سازی و کمک به آن می‌تواند خیر و ثواب بسیاری داشته باشد.

اخبار مرتبط

دورهمی آنلاین فعالان فضای مجازی برگزار می‌شود

کتاب «تحول در عصر فضای مجازی» منتشر شد

مصوبه کمیسیون تلفیق برای مدیریت رسانه ملی بر محتوای فضای مجازی

0 نظر

ارسال نظر

capcha