توزیع بیش از ۱۵۰۰ عدد جهیزیه در کهگیلویه و بویراحمد

توزیع بیش از ۱۵۰۰ عدد جهیزیه در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سراج24؛ سردار حمید خرمدل در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در پاسخ به سوالات خبرنگاران مبنی بر ساماندهی یادمان شهدای گمنام گف: ساماندهی یادمان دغدغه عده‌ای از جوانان بود که به همراه استاندار از این مکان بازدید شد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با تشکر از استاندار، معاون عمرانی استاندار، شهردار و  بسیج سازندگی گفت: برای ساماندهی یادمام شهدای گمنام همه پای کار آمدند، استاندار ۵۰۰ میلیون برای فاز اول این یادمان اختصاص داد و قرار شد تا شهریور سر و شکلی به یادمان داده شود.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اقدامات سپاه در حوزه عمرانی و آبادانی و همچنین اختصاص جهیزیه گفت:  به زودی در بحث ازدواج حرکت خوبی در استان انجام خواهیم داد و حجم بسیار بالایی از جهیزیه‌ حدود ۱۵۰۰ تا ۲ هزار جهیزیه که دغدغه جدی مردم است توزیع می‌شود.

وی به سفر سردار سلامی به استان طی سال گذشته اشاره کرد و گفت: در بهمئی درمانگاه شیک و مدرن ساخته در حال ساخت است و تا دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد، همچنین ساخت سه هزار چشمه سرویس بهداشتی، توزیع ۱۵۰۰ جهیزیه در استان و آبرسانی به روستاهای استان از برکات سفر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و در مجموع در سفر سردار سلامی۴۵ میلیارد تومان برای عمران و آبادانی در روستاها کمک می‌شود.

  وی با بیان اینکه سپاه امسال ۱۴ دهستان را تحت پوشش قرار می‌دهد گفت: سپاه مهمانسرا و اردوگاه و حتی یک مسجد مناسب نداشت که به برکت سفر سردار همه این موارد محقق شد و انقلابی در حوزه زیرساخت‌ها صورت خواهد گرفت البته هر آنچه که داریم از امکانات خودرویی و نیروی انسانی و... همه متعلق به مردم است.

 وی با اشاره به ظرفیت کهگیلویه و بویراحمد در همه حوزه‌ها گفت؛ اگر با وجود این همه نعمت مردم و مسوولان با هم متحد و منسجم شوند کهگیلوبه و بویراحمد عروس ایران می‌شود، این استان هیچ گونه کم و کسری ندارد از کوه و دشت گرفته تا آب و جمعیت باسواد و با انگیزه همه از ظرفیت‌های استان است فقط نیاز به وحدت و انسجام و از خودگذشتگی می‌رود.

 خرمدل خطاب به رسانه‌ها گفت: رسانه به انتشار و انعکاس خوبی‌ها و ظرفیت‌های استان بپردازند و از بازنشر و انتشار کلیپ‌های بدی که چهره استان را مخدوش می‌کند خودداری کنند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در حال حاضر اولویت اصلی سپاه سرمایه‌گذاری در حوزه آب شرب و کشاورزی است.

وی عنوان کرد: مباحث فرهنگی و اشتغال مردم و حوزه دینی و فرهنگی اولویت سپاه است، لذا کشاورزی و دامداری استان باید اصلاح شود.

اخبار مرتبط

برگزاری مراسم جاماندگان اربعین حسینی در تهران همزمان با هفته دفاع مقدس

فرمانده قرارگاه غدیر ‌سپاه: با همه ظرفیت برای کمک به مدافعان سلامت وارد میدان مقابله با کرونا شده‌ایم/‌ آماده حضور در استان‌ها‌ هستیم

جزئیات گام پنجم طرح شهید سلیمانی در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha