جشنواره تئاتر مقاومت میزبان بخش کودک و نوجوان

جشنواره تئاتر مقاومت میزبان بخش کودک و نوجوان

به‌ گزارش سراج24، «ناصر آویژه» مدیر بخش کودک و نوجوان هفدهمین جشنوارۀ تئاتر مقاومت، از پذیرش آثار موفق این حوزه در دو سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: هنرمندانی که طی سالهای ۹۷ و ۹۸ در حوزۀ تئاتر کودک و نوجوان با موضوع مقاومت و دفاع مقدس اثر تولید کرده و اجرای عمومی داشته‌اند، تا پایان مردادماه فرصت دارند دی‌وی‌دی آثار خود را به دبیرخانۀ جشنواره به نشانی: تهران، خیابان شهید احمد قیصر (بخارست) هشتم، پلاک 16، طبقه 6 ارسال کنند.

 

وی همچنین دربارۀ کیفیت آثار ارسال شده گفت: میزان استقبال از این بخش قابل‌قبول بوده و تاکنون شاهد دریافت آثار خوبی با موضوع انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت بوده‌ایم.

آویژه با بیان اینکه موضوعات متنوع و گسترده‌ای در فراخوان این جشنواره پیش‌بینی شده است افزود: مجددا از هنرمندان این عرصه که با تمام توان و با قلم و فکر و اندیشه در پی ساختن نسلی پرشور و توانمند برای ایران اسلامی هستند دعوت می‌کنم که در صورت تمایل، آثار خود را تا 31 مردادماه 99، به دبیرخانۀ جشنواره ارسال کنند.

هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی، آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

انتشار مجموعه نمایشنامه‌های برگزیده تئاتر «مقاومت»

مجموعه مقالات هفتمین سمینار پژوهشی تئاتر «مقاومت» منتشر شد

اجرای نمایش «آمده بودیم اینجا بمیریم» در تماشاخانه سرو

0 نظر

ارسال نظر

capcha