توسط ستاد اجرایی فرمان امام اتفاق افتاد؛

ارسال 5هزار سری جهیزیه برای زوج‌های مناطق محروم

ارسال 5هزار سری جهیزیه برای زوج‌های مناطق محروم

به گزارش سراج24،‌ صبح امروز در مراسمی با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی ، آئین ارسال ۵۰۰۰ جهیزیه برای نوعروسان مناطق محروم برگزار شد.

مخبر درحاشیه این مراسم گفت: سیاست اصلی ستاد اجرایی، توانمندسازی و اشتغالزایی است و در حال حاضر روزانه ۳۰۰ طرح خرد و خانگی با 1000 شغل جدید در کشور ایجاد می‌کنیم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام بااشاره به فرمان رهبرانقلاب درخصوص حمایت از آسیب‌دیدگان کرونا افزود: از ابتدای شیوع کرونا در کشور ماهانه ۳۰۰ میلیارد تومان بسته‌های معیشتی، بلاعوض و بهداشتی در سراسر کشور توزیع کردیم و تقریبا هر ۴۵ روز یکبار توزیع اقلام معیشتی و بهداشتی را در دستور کار داریم.

وی با اشاره به اهدای 5 هزار جهیزیه به زوجهای جوان افزود:با احتساب این جهیزیه‌ها، ظرف دو سال ۱۷ هزار جهیزیه در مناطق کم‌برخوردار کشور توزیع  کرده‌ایم که ارزش هر جهیزیه ۱۴ میلیون تومان و شامل ۱۰ قلم جنس ایرانی میباشد.

مخبر در پاسخ به سئوالی درخصوص مراحل ساخت "واکسن کرونا" توسط محققان دارویی ستاد اجرایی فرمان امام نیز گفت:از سه مسیر تست حیوانی واکسن کرونا انجام شده است و با در نظر گرفتن پروتکل‌ها و اخذ مجوزهای وزارت بهداشت طی یک الی دو هفته آینده تست انسانی آن شروع خواهد شد.

اخبار مرتبط

تامین جهیزیه ۲۰۰ زوج کم برخوردار در کشور

صدور مجوز واکسیناسیون عمومی با واکسن «کوو ایران برکت» پس از تأیید وزارت بهداشت

شبکه هوشمند اقلام ضروری "هست اینجا"

0 نظر

ارسال نظر

capcha