احمدی :

مردم لبنان بدانند که ما در کنارشان هستیم

مردم لبنان بدانند که ما در کنارشان هستیم

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام موسی احمدی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 19 مرداد 99) گفت:‌ فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت قلب و ما دوستان را متأثر ساخته مردم لبنان بدانند همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ما در کنار آنها هستیم و از هر خدمتی که لازم باشد برای آنها دریغ نخواهیم کرد.

نماینده مردم عسلویه در مجلس اظهار داشت: یکی از انتظارات مردم از مجلس یازدهم این است که امید آنان را در قالب قانون‌‌گذاری صحیح و منطبق با نیازمندی‌ آنها جهت رفع مشکل و موانع اقتصادی و فرهنگی و نظارت دقیق بر دستگاه‌های اجرایی محقق کنیم و ضمن رفع دغدغه‌های آنها در خصوص معیشت توصیه مقام معظم رهبری که فرمودند با نیت خالص خدایی برای مردم کار کنید و به مسائل کلیدی اولویت دهید و روابط‌تان با دولتمردان با قانون و شرع باشد در مقابل دشمن وحدت داشته و نقش نظارتی مجلس را با متانت و بدون حاشیه ایفا کنیم.

وی افزود: مدتی است که سخنانی درباره تخصیص سهمیه از عواید حاصل از عوارض آلایندگی به استان‌های مجاور مطرح شده که باعث ناراحتی و نگرانی مردم حوزه انتخابیه و تکدر خاطر علما و مسؤولین استانی شده است. آقای رئیس‌جمهور از شما می‌خواهم شخصا به این موضوع ورود کنید.

احمدی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف از مسؤولین خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

اخبار مرتبط

نام قاتل شهید «عماد مغنیه» فاش شد

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

خدمت صادقانه به مردم بالاترین معروف در جامعه است

0 نظر

ارسال نظر

capcha