بانوان طلبه؛

اجرای رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کارون

اجرای رزمایش کمک مومنانه در  شهرستان کارون

به گزارش سراج24، به مناسبت عیدغدیر سومین مرحله توزیع بسته‌های غذایی و کمک معیشتی در لبیک به فرمان مقام‌معظم‌رهبری مبنی بر رزمایش همدلی و کمک‌مؤمنانه توسط مدرسه‌علمیه خواهران فاطمیه شهرستان کارون برگزار شد.

در این مرحله ۱۲۰ بسته غذایی و کمک‌معیشتی میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد. تاکنون بیش از ۵۰۰ بسته کمک‌معیشتی توسط مدرسه‌علمیه فاطمیه کارون توزیع شده است.

سیده فاطمه موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: گروه جهادی مدرسه‌علمیه خواهران فاطمیه در لبیک به فرمان مقام‌معظم‌رهبری، تاکنون بیش از ۵۰۰ بسته کمک‌معیشتی را در غالب رزمایش همدلی و کمک‌مومنانه تهیه و میان خانواده‌های نیازمند و کم‌برخوردار توزیع کرده‌اند.

مدیر مدرسه‌علمیه خواهران فاطمیه شهرستان کارون افزود: بعد از فرمان رهبرانقلاب در نیمه‌شعبان مبنی بر شکل‌گیری رزمایش همدلی و کمک‌مومنانه در کشور، بانوان طلبه نیز همگام با سایر اقشار و گروه‌های جهادی و خیریه‌ها، آستین همت را بالا زدند و در این عرصه وارد شدند.

وی گفت: به مناسبت عیدسعید غدیرخم ۱۲۰ بسته کمک معیشتی شامل برنج، رب گوجه، روغن، شکر، سویا، مرغ، موادشوینده و بهداشتی میان نیازمندان توزیع شد.

موسوی ادامه داد: این بسته‌های کمک‌معیشتی توسط بانوان طلبه در مناطق محروم شهرستان کارون توزیع شد.

وی در پایان گفت: از جمله فعالیت‌های فرهنگی بانوان طلبه در عیدغدیرخم توزیع پرچم مزین به نام امام‌علی(ع) و کتاب خطبه غدیر بود.

اخبار مرتبط

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

حضور فعال موکب‌ها در بحث کمک‌های مومنانه

از توزیع سبد کالا در سرپل ذهاب تا اجرای مهر اربعین

0 نظر

ارسال نظر

capcha