مستند "از غیزانیه تا تهران" رونمایی شد

 مستند "از غیزانیه تا تهران" رونمایی شد

به گزارش سراج24، آیین معرفی و رونمایی از مستند تلویزیونی "از غیزانیه تا تهران" در حسینیه سادات غرابی در منطقه محروم غیزانیه برگزار شد.

آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با اشاره به محرومیت‌های این منطقه اظهار داشت: رضوانیه منطقه‌ای محروم اما بسیار پر ظرفیت و دارای زمین‌های حاصلخیز و آماده کشاورزی است که اگر مسئله آب این منطقه برطرف شود می‌تواند به روزهای درخشان خود بازگردد.

وی افزود: مشکلات منطقه غیزانیه مدت‌ها بود که وجود داشت و سبب شد بسیاری از مردم از این منطقه بروند و در حاشیه شهر یا سایر بخش‌ها ساکن شوند.

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تاثیر روشنگری رسانه های انقلابی گفت: حضور به موقع رسانه‌های انقلابی و مطالبه‌گری خبرنگاران این رسانه ها سبب شد صدای محرومیت و مظلومیت مردم غیزانیه در کل کشور شنیده شود و آن را یکی از مسائل اصلی و دولت و مجلس درباره آن تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی افزود: امروز با حضور مسئولان خدمتگزار و به ویژه مجموعه هایی مانند قرارگاه خاتم الانبیا سپاه امیدواری برای حل مشکلات به ویژه مسئله آب در میان مردم ایجاد شده و امیدواریم هر چه زودتر به ثمر برسد.

حیدری با اشاره به همزمانی این موضوع با روز خبرنگار تاکید کرد: یاد شهید محمود صارمی که با توطئه طالبان به شهادت رسید را گرامی می‌داریم و این نکته را تاکید می‌کنم که آن چیزی که باعث شد صدای مظلومیت و محرومیت مردم غیزانیه به کل کشور برسد وجود خبرگزاری‌ها و رسانه‌های انقلابی است.

وی بیان کرد: آن چیزی که نباید اجازه دهد مسئله توجه به حل مشکلات غیزانیه و مناطق محروم و حاشیه رفته و از دل‌ها فراموش شود چیزی نیست به جز فعالیت رسانه‌ها و خبرنگاران انقلابی و دلسوز است.

اخبار مرتبط

مستندی که ۹۰ درصد به واقعیت نزدیک است/ حاج قاسم در محاصره

یادداشت «ابراهیم حاتمی‌کیا» بر «بانوقدس ایران»

ویدیو/جدیدترین مستند نادر طالب‌زاده با موضوع کرونا منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha