کمک مومنانه؛

توزیع 2000 بسته معیشتی در رزمایش مواسات و همدلی

 توزیع 2000 بسته معیشتی  در رزمایش مواسات و همدلی

به گزارش سراج24، مصطفی دهقانیان اظهار داشت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و مواسات، بیش از ۲هزار بسته معیشتی شامل مواد غذایی، پوشاک، کارت هدیه، پتو، فرش، آرد مواد ضد عفونی و ماسک امروز در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

فرمانده سپاه ریگان عنوان داشت: ارزش ریالی این بسته‌های غذایی بیش از ۵۵ میلیارد ریال بوده و این رزمایش به همت خیران، سپاه شهرستان و دستگاه‌های اجرایی برگزار شده است.

دهقانیان افزود: همچنین در این رزمایش طبخ غذای گرم با رعایت مسائل بهداشتی انجام و در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.وی تصریح کرد: مرحله دوم این رزمایش از عید سعید قربان با ذبح ۸۴ راس دام سبک و یک راس دام سنگین آغاز شد که به نیت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی انجام و در بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله بعدی این رزمایش در ایام محرم و صفر و اربعین امام حسین ع(ع) و رحلت نبی مکرم اسلام انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام جعفر ریگانی امام جمعه موقت ریگان با تقدیر از خدمات سپاه ثارالله استان و سپاه ریگان بیان داشت: اجرای این رزمایش با تأسی از امیر مومنان خدمت به خلق‌الله است.

وی بیان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هرروز با حیله‌هایی در صدد ضربه به اقتصاد کشورمان هستند اما فرزندان غدیر دست به دست هم می‌دهند و با اتحاد،  تمامی نقشه‌های دشمن را با کمک و همدلی نقش بر آب می‌کنند.

ریگانی افزود: اجرای این رزمایش‌ها می‌تواند به اقشار آسیب‌دیده از کرونا مثمرثمر باشد.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از 300 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

تهیه 50 هزار بسته گوشت، توسط مسجدی ها برای نیازمندان

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha