کمک مومنانه؛

توزیع 2000 بسته معیشتی در رزمایش مواسات و همدلی

 توزیع 2000 بسته معیشتی  در رزمایش مواسات و همدلی

به گزارش سراج24، مصطفی دهقانیان اظهار داشت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه و مواسات، بیش از ۲هزار بسته معیشتی شامل مواد غذایی، پوشاک، کارت هدیه، پتو، فرش، آرد مواد ضد عفونی و ماسک امروز در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

فرمانده سپاه ریگان عنوان داشت: ارزش ریالی این بسته‌های غذایی بیش از ۵۵ میلیارد ریال بوده و این رزمایش به همت خیران، سپاه شهرستان و دستگاه‌های اجرایی برگزار شده است.

دهقانیان افزود: همچنین در این رزمایش طبخ غذای گرم با رعایت مسائل بهداشتی انجام و در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.وی تصریح کرد: مرحله دوم این رزمایش از عید سعید قربان با ذبح ۸۴ راس دام سبک و یک راس دام سنگین آغاز شد که به نیت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی انجام و در بین نیازمندان توزیع شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله بعدی این رزمایش در ایام محرم و صفر و اربعین امام حسین ع(ع) و رحلت نبی مکرم اسلام انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام جعفر ریگانی امام جمعه موقت ریگان با تقدیر از خدمات سپاه ثارالله استان و سپاه ریگان بیان داشت: اجرای این رزمایش با تأسی از امیر مومنان خدمت به خلق‌الله است.

وی بیان کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی هرروز با حیله‌هایی در صدد ضربه به اقتصاد کشورمان هستند اما فرزندان غدیر دست به دست هم می‌دهند و با اتحاد،  تمامی نقشه‌های دشمن را با کمک و همدلی نقش بر آب می‌کنند.

ریگانی افزود: اجرای این رزمایش‌ها می‌تواند به اقشار آسیب‌دیده از کرونا مثمرثمر باشد.

اخبار مرتبط

سردار قریشی: تا عید فطر 1500 زندانی آزاد می شوند

دست ‌یاری مسجدی‌ها به سیل‌زدگان بوشهری

توزیع بیش از 300 دستگاه تبلت به دانش آموزان نیازمند

0 نظر

ارسال نظر

capcha