خبرنگاران امین و پرچمدار مردم هستند

خبرنگاران امین و پرچمدار مردم هستند

به گزارش سراج24، خانواده شهید خبرنگار خداعفو عبدیانی به مناسبت ۱۷ مرداد پیام تبریک صادر کرد. در این این پیام آمده؛

بسم الله الرحمن الرحیم
قلم زدنت، قدم زدن در سرزمین زیبای آرمان هاست، برای پرگشودن تا قاف حقیقت آرمان ها باید سیمرغ شویم تا پرگشودنمان، رسیدن باشد.

هفدهم مرداد مصادف با شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی . ضمن پاسداشت خاطره شهدای رسانه، روز خبرنگار را به شما طلایه‌داران عرصه رسانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم .

و همان طور که شهدای ما شهادت خود را به این خاطر پذیرفتند که خواسته مردم و به خصوص رفاه مردم تامین شود و شهدا بهانه‌ای هستند برای اینکه همه‌چیز در مسیر درست خود حرکت کند شما خبرنگاران امین و پرچمدار مردم در عرصه های مختلف جامعه می‌باشید  و با تمام وجود در همه عرصه‌ها  و خطرهادر این سال‌های طولانی قلم از قهرمانانی نیز نوشتید که در صحنه‌های مختلف حماسه آفریدند، در جبهه رزم با دشمنان، در میادین سیاسی، اجتماعی و ورزشی و در میدان و جبهه خدمت به مردم .

و اکنون در زمانه کرونا شما خبرنگاران و قلمتان همچنان می‌نویسد، از دردهایی که این ویروس بر خانواده‌ها  وارد می‌کند، فرزند، پدر و مادر از خانواده  می‌گیرد و عزا تحویل می‌دهد.

از ضرورت رعایت بهداشت، از خطرهایی که این ویروس ریز دارد و از قهرمانانی که با لباس سپید در بیمارستان‌ها برای رهایی جان‌هایی از هجوم ویروس خطرناک کرونا می‌رزمند و عده‌ای فدا می شوند و عده‌ای همچنان در کارزا.

شما خبرنگاران همیشه در دل حوادث بودید و هستید  آن زمانی که همه از حادثه و خطر گریزانند شما به دل حادثه و خطر می‌روید،  و به دل ویروس در بیمارستان می‌روید تا حکایت کند غم و اندوه بیماران کرونایی را و تلاش و فداکاری  پزشکان و پرستارانی که جان عزیز خود در معرض خطر قرار داده‌اند تا سلامت و زندگی را به بیماران هدیه دهند و به راستی شهدا هم برای این هدف ها ، مسیرها پیمودند تا مردم در تاریکی‌های ظلمت دشمنان   قرار نگیرند . به امید اینکه  همیشه در کنار مردم  و تا پایان راه با مردم باشید و راه شهدا را ادامه دهید .

سرافرازی ،سربلندی و پیشرفت روز افزون شما را برای خدمت صادقانه و خالصانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و کور کردن چشم دشمنان نظام و اسلام  و شاد کردن دل خانواده های شهدا و رهبر معظم انقلاب را از خداوند بزرگ خواهانم .

 خانواده شهید خداعفو عبدیان(شهید رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد)

اخبار مرتبط

پخش ویژه برنامه «اربعین حماسه» از رسانه ملی

ضرورت توجه بیشتر به معارف رضوی در آثار سینمایی و تلویزیونی

ماجرای اسارت خانم خبرنگار توسط داعش

0 نظر

ارسال نظر

capcha