مسابقه سواد رسانه‌ای من غدیری ام برگزار می‌شود

مسابقه سواد رسانه‌ای من غدیری ام برگزار می‌شود

به گزارش سراج24؛ لیلا وصالی وصالی معاون آموزش انجمن سواد رسانه ای،‌ اظهار داشت: مسابقه سواد رسانه ای من غدیری ام، یک پویش اجتماعی برای پاسداشت غدیر و  کاربردی شدن آموزه های سواد رسانه ای است.

وی ادامه داد:‌کاربران می توانند موضوع سواد رسانه ای را از کلام اهل بیت(ع) در خطبه های غدیر و نهج البلاغه جستجو کنند و به شیوه های درست برای شرکت در مسابقه ارائه دهند.

معاون انجمن سواد رسانه ای تصریح کرد: کاربران می توانند چنین مطالبی را از کلام اهل بیت(ع) جستجو کنند که ائمه با چه ترفندهایی و تکنیک های اقناعی برای اقناع مخاطبان شان به کار می بردند تا به ارتباط با مخاطبان شان بپردازند.

وی بیان کرد:‌ هر شرکت کننده ای که بتواند آثار با شیوه بهتری ارائه دهد که ترجیحا چند رسانه ای باشد تا بتوانیم پس از مسابقه آن را در فضای مجازی منتشر کنیم، امتیاز بیشتری را دریافت خواهد کرد. بخش زیادی از این مسابقه به تفکر انتقادی و خلاقیت فرد مربوط می شود.

وصالی اظهار داشت:‌ علاقمندان برای شرکت در این مسابقه تا ساعت هشت امشب فرصت دارند تا آثارشان را به تلگرام به آی دی leilavesali@، بله و سروش به آی دی leilavesali@ و اینستاگرام به آی دی leilavesali2 ارسال کنند.همچنین روز عید غدیرخم برگزیدگان اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

سلسله مسابقات «آشنایی با سبک زندگی قرآنی» برگزار می‌شود

بازدید سفیران چند کشور از نمایشگاه «فلسطین تنها نیست»

مسابقه خوشنویسی از دعای «نادعلی» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha