قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر:

مردم از بستر امر به معروف و نهی از منکر مطالبه گری کنند

مردم از بستر امر به معروف و نهی از منکر مطالبه گری کنند

به گزارش سراج24، حجت الاسلام روح اله میرزایی پیش ازظهر پنجشنبه در جلسه تودیع و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران با اشاره به اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سال ۷۲ ایجاد شده است، افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه افراد جامعه باید مثل نماز، فریضه امر به معروف ونهی از منکر را انجام دهند.

وی با عنوان اینکه باید کاری کرد که فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ترویج شود، افزود: وظیفه ستاد امر به معروف این است که هرکس خواست این فریضه را انجام دهند، بتواند اجرا کند.

وی با اظهار اینکه در حال حاضر امر به معروف تذکر به افراد بدحجاب خلاصه شده، ادامه داد: کل امر به معروف و نهی از منکر این مسئله نیست و تمام دستگاه‌های اجرایی باید امر به معروف را اجرا کنند تا شیرینی آن را ببینیم.

حجت الاسلام میرزایی با تاکید براینکه امر به معروف ونهی از منکر باید تأثیرگذار باشد تا بتوانیم برای هر کسی در هر سطحی انجام دهیم، گفت: مردم باید از بستر امر به معروف مطالبه گری کنند.

قائم مقام ستتاد امر به معروف و نهی از منکر، داشتن پیوست علمی برای امر به معروف و نهی از منکر را ضروری دانست و گفت: وظیفه ستاد این است که مردم بدون لکنت مطالبات خود را بخواهند.

در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های خلیل مهرداد محمدی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران معرفی شد.

اخبار مرتبط

پوستر «طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی» در بوشهر رونمایی شد

لزوم نظارت بر عملکرد شورای امر به معروف در ادارات

دهه اول محرم زمینه‌ احیای امر به معروف و نهی از منکر است

0 نظر

ارسال نظر

capcha