رئیس سازمان نظام پزشکی تاکید کرد؛

اهمیت ثبت ایثار و شهامت کادر درمان در مقابله با کرونا

اهمیت ثبت ایثار و شهامت کادر درمان در مقابله با کرونا

به گزارش سراج24، ‎در نشست امضای تفاهم نامه حمایت از رویداد ملی کرونا روایت، علی تاجرنیا معاون توسعه مدیریت و منابع، مسعود حبیبی معاون اجتماعی و امور مجلس، حسین کرمانپور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی ایران، به همراه محمد کیاسالار دبیر رویداد کرونا روایت و سومبات هاکوپیان بنیانگذار هاکوپیان، حضور داشتند.

‎در ابتدا، محمد کیاسالار دبیر رویداد ملی کرونا روایت، گزارشی از اقدامات انجام شده و گردآوری آثار و توافقات انجام شده در جهت گردآوری و نمایش آثار کرونا روایت ارائه داد. سپس نماینده شرکت هاکوپیان، به فعالیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی هاکوپیان و به خصوص تهیه گان (لباس محافظتی) و ماسک برای مقابله با کرونا پرداخت.

در ادامه سابقه فعالیت‌های هاکوپیان برای جامعه پزشکی و کادر درمانی کشور در برگزاری مجموعه رویدادهای «شبِ پزشک» و ایجاد و اهدای جایزه دو سالانه پروفسور عدل توسط هاکوپیان به یکی از مشاهیر پزشکی ایران تشریح گردید.

در ادامه محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با یادآوری عدم ثبت و روایتِ مستند بسیاری از خاطرات و حماسه‌های کادر درمانی در دوران دفاع مقدس، گفت: سازمان نظام پزشکی از همان روزهای اول شروع همه گیری کرونا علاوه بر انجام اقدامات آموزشی و تلاش برای تأمین وسایل حفاظتی کادر درمان، در جهت ثبت حماسه ایثار و شهامت پزشکان و کادر درمان اهتمام داشته است و تلاش بسیار شده تا تمام ابعاد فداکاری‌ها و تلاش‌های جامعه پزشکی در صحنه‌های مختلف مواجهه و مقابله با همه گیری کووید ۱۹ ثبت و ضبط شود و برای خلق آثار ماندگار هنری در آینده به کار گرفته شود.

اخبار مرتبط

بی توجهی به مشکلات جامعه ایثارگری از سوی دستگاه ها قابل قبول نیست

تدارک هیات‌های مذهبی کردستان در اربعین

راهپیمایی اربعین در شهرستان شادگان برگزار نمی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha