در راستای کمک مومنانه؛

توزیع 30 هزار پرس غذا، بین نیازمندان سیستان و بلوچستان

توزیع 30 هزار پرس غذا، بین نیازمندان سیستان و بلوچستان

به گزارش سراج24؛ حامد مقدم امروز اظهار کرد: این قرارگاه در قالب پویش «عاشقان ولایت» طرح اطعام  30 هزار نفری نیازمندان سطح استان تا علاوه بر حفظ حرمت و احترام خانواده‌های نیازمند از موازی‌کاری جلوگیری شود که در این راستا ساماندهی های صورت گرفته توزیع محله محور را به مناسبت عید سعید غدیر خم در دستور کار خود قرار داده است.

مسئول قرارگاه جهادی امام(ع) سیستان و بلوچستان با اشاره به ماهیت قرارگاه جهادی امام رضا (ع) استان سیستان و بلوچستان افزود: این قرارگاه که از اجتماع جهادگران دلسوز شکل گرفته، کارکردهای مختلفی را در دستور قرار داده که یکی از این کارکردها حضور فعال در عرصه‌های خدمات اجتماعی کمک به نیازمندان است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به اجرای رزمایش گسترده همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان این قرارگاه جهادی برای لبیک به فرمان رهبر انقلاب اسلامی، در این ایام نیز توزیع تعداد 1000 بسته غذایی با حفظ حرمت و احترام به خانواده‌های نیازمند که هزینه هربسته به مبلغ 250 هزار تومان است، در دستور کار خود قرار دادیم.

مسئول قرارگاه جهادی امام(ع) سیستان و بلوچستان گفت: در این ایام یک سرویس جهیزیه کامل به یک روج جوان و توزیع 500 عدد اسباب بازی بین کودکان در سطح روستاهای استان برنامه ریزی شده است.

اخبار مرتبط

کمک 300 میلیارد تومانی ستاد اجرایی به نیازمندان در هرمزگان

طبخ و توزیع چهار هزار پرس غذای گرم به همت گروه های جهادی

اهدای ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان اصفهانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha