قبادی دانا

پویش همدلی مومنانه در قالب ایران همدل کلید می خورد

پویش همدلی مومنانه در قالب ایران همدل کلید می خورد

به گزارش سراج24، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع خبرنگاران در فضای مجازی گفت: در ماه مبارک رمضان سازمان بهزیستی پویش همدلی مومنانه را برای کمک رسانی به عزیزان جامعه هدف بهزیستی در پیش گرفت و با حضور مردم عزیز ایران اسلامی این پویش به انجام رسید. در عید مبارک قربان مقام معظم رهبری در فرمایشات خودشان تاکید کردند که در جریان اول کمک مومنانه در ماه رمضان مردم وارد شدند و به معنای واقعی کلمه کمک کردند و باز هم باید همین انجام بگیرد. بر این مبنا سازمان بهزیستی در این مرحله پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل را همگام با سایر دستگاه ها و نهادها آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: این پویش از عید غدیر آغاز می شود و تا پایان ماه صفر ادامه پیدا خواهد کرد. عنوان این پویش در چهارچوب همدلی مومنانه و در قالب ایران همدل شکل می گیرد. این پویش با عنوان خاص «کرامات علوی، شور حسینی» برگزار می شود و هدفش انجام کمک های معیشتی برای جامعه هدف بهزیستی و تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت افزار برای دانش آموزان و دانشجویان جامعه هدف بهزیستی و همچنین تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای عزیزان ما در مراکز نگهداری شبانه روزی سالمندان و معلولان سطح کشور است تا برای پیشگیری از شیوع کرونا استفاده کنیم.

قبادی دانا اضافه کرد: حضور مومنانه مردم عزیز در این پویش و در قالب نهضت ایران همدل می تواند مثل جریان قبلی سریع، دقیق و شایسته کمک ها را به نیازمندان برساند و همچنین یک نهضت مردمی را شکل بدهد. در این پویش که باعث می شود مردم عزیز ایران اسلامی از پیر و جوان شرکت کنند و همدلی را در قالب کمک رسانی به افراد نیازمند در شرایط سخت شیوع کرونا انجام دهند، طبیعتاً کمک ها در جهت حفظ و ارتقا منزلت نیازمندان و با اولویت در فعالیت های جهت توانمندسازی عزیزان مشغول به تحصیل در گروه های هدف سازمان صورت می گیرد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور در انتها گفت: هموطنان نیک اندیش ما می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت اعلام شده در حساب مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ و یا کد دستوری ستاره ۷۳۳ ستاره ۷ ستاره ۹ مربع و بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه پرداخت کنند و کمک های غیرنقدی و نذورات و اقلام و جیره های خشک غذایی که در ماه محرم و صفر در نظر داشتند که برای نذورات داشته باشند را می توانند به ادارات بهزیستی شهرستان ها و استانهای سراسر کشور ارائه کنند.

اخبار مرتبط

توصیف زندگی شهید مدافع سلامت "علی صفرلو" به زبانی شاعرانه برای کودکان

«سفیران حسین» ۸ هزار نسخه کتاب فروختند

فصل عزا تمام شد/وداع با محرم و صفر

0 نظر

ارسال نظر

capcha