آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه سپاه گرگان با توزیع 2 هزار بسته معیشتی

آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه سپاه گرگان با توزیع 2 هزار بسته معیشتی

وحید فخرالدین  با تبریک دهه امامت و ولایت اظهار کرد: در دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه ۲ هزار بسته معیشتی به صورت متمرکز در مناطق محروم گرگان توزیع می‌شود.

به گزارش سراج24، وی با اشاره به همکاری خوب پایگاه‌های بسیج گرگان در کمک به محرومان و نیازمندان در قالب «کمک مومنانه» تصریح کرد: تاکنون ۴۰ هزار بسته معیشتی به صورت کمک مومنانه توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان گرگان در مناطق محروم توزیع شد.

فرمانده سپاه گرگان با اشاره به برنامه‌های ویژه عید غدیر گفت: برنامه‌های دهه امامت و ولایت در قالب ستاد گرامیداشت غدیر با همکاری سپاه گرگان، تبلیغات اسلامی، اوقاف و امور خیریه، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و تعدادی از دستگاه‌های فرهنگی شهرستان برنامه‌ریزی شده است که در این ایام اجرا می‌شود.

فعالیت ۳ کاروان شادی در ۶۳ نقطه گرگان

فخرالدین با بیان اینکه در روز عیدسعید غدیر بیش از ۱۴ هزار غذای گرم بین نیازمندان توزیع می‌شود، افزود: کمک به نیازمندان در راستای اجرای «کمک مومنانه» و به نیت ۱۴ معصوم (ع) انجام خواهد گرفت.

وی از فعالیت سه کاروان شادی در ۶۳ نقطه گرگان خبر داد و بیان کرد: کاروان شادی «نسیم غدیر، شمس ولایت» به مناسبت غید بزرگ غدیر در گرگان فعال خواهد شد همچنین جشن خیابانی همراه با مولودی خوانی، سرود و نورافشانی در میدان شهرداری گرگان به مدت سه شب انجام می‌شود.

فرمانده سپاه گرگان با بیان اینکه معرفت‌افزایی رویکرد ویژه برنامه‌های غدیر است، گفت: در این راستا به همت آستان قدس و کتابخانه‌ها مسابقه پیامکی «خطبه غدیر» در نظر شده است.

اخبار مرتبط

رزمایش فرهنگی کمک مومنانه در کتابخانه عمومی باقرالعلوم عصمت آباد

کمک‌رسانی مهاجران اهل سنت تهران به یکدیگر با یک شعار جالب +عکس

شعار جالب مهاجران اهل سنت؛ «کمک‌های مومنانه امام خامنه‌ای»

0 نظر

ارسال نظر

capcha