قدردانی مردم از اقدام انقلابی پلیس بجنوردی

قدردانی مردم از اقدام انقلابی پلیس بجنوردی

به گزارش سراج24،  پس از انتشار فیلمی تقطیع شده از اقدام مومنانه یک پلیس بجنوردی در امر به معروف و نهی از منکر دختری که کشف حجاب کرده بود در صفحات مجازی معاندین نظام٬ جمع زیادی از فعالان فضای مجازی استان خراسان شمالی به این حرکت دلسوزانه پلیس٬ واکنش نشان دادند.

       امام جمعه کرمان: احیای امر به معروف از تشکیل پرونده‌ها در دستگاه قضائی جلوگیری می‌کند

این واکنش‌ها محدود به فضای مجازی نشد و گروه‌های مختلفی از مردم استان با ارسال پیام و انتشار تصاویری از سروان محسن حاتمی اقدام انقلابی و مخلصانه این پلیس امر به معروف را مورد تجلیل قرار داده و حمایت همه‌جانبه خود را از ناجا اعلام کردند.

در این میان٬ جمعی از علما٬ فعالان مردمی و اجتماعی شهر بجنورد با برنامه‌ریزی٬ با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی مرکز استان خراسان شمالی با تقدیر از این پلیس مومن و دیندار٬ اقدام وی را بر‌اساس دفاع از حقوق شهروندی دانسته و از غیرانقلابی و دینی او تقدیر کردند.

سرهنگ غلامی فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد در این دیدار٬ گفت: شرمنده حمایت‌ها و اظهار لطف مردم هستیم و وقتی این حمایت‌ها را می‌بینیم در راستای انجام وظایفمان٬ مصمم‌تر و برای سربازی از کیان مردم و نظام٬ آسوده خاطر می‌شویم.

 مدیرکل اطلاعات خراسان شمالی با اعلام خبری دستگیری عامل فیلم‌برداری از این جریان و انتشار در فضای مجازی٬ اظهار داشت: در راستای حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر و تقدیر از اقدام مؤمنانه این مأمور محترم ناجا، عامل ارسال و انتشار این فیلم به صفحات مجازی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خراسان شمالی و در کوتاه‌ترین زمان، دستگیر شد.

اخبار مرتبط

امربه معروف و نهی از منکر در دستور کار پلیس

فرهنگ امر به معروف مبنای مهم پیشگیری از وقوع جرم

مطالبه‌گری صحیح جامعه را اصلاح می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha