توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی بین کارگران سراسر کشور

توزیع ۱۰۰ هزار بسته معیشتی بین کارگران سراسر کشور

علی حسین رعیتی فرد مسؤول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اشاره به اینکه طرح شیفت ایثار امروز در سراسر کشور اجرا می‌شود،  اظهار کرد: در این طرح بیش از ۱۰۰ هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه و با شعار «شیفت ایثار کارگران و دست یاریگر کارفرمایان» توزیع می‌شود.

به گزارش سراج24، وی با بیان اینکه در این عمل خداپسندانه با ترویج فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی از ظرفیت کارگران و کارفرمایان استفاده شده است، افزود: کارفرمایان با مشارکت کارگرانی که وضعیت زندگی آن‌ها در شرایط مطلوب است و چرخ تولیدشان می‌چرخد به یاری دیگر کارگران رفته و با تهیه بسته‌های معیشتی و لوازم التحریر به خانواده‌های کارگران نیازمند کمک می‌کنند.

مسؤول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور تصریح کرد: امروز در بیش از دو هزار و ۵۰۰ کارخانه، مرکز تولید و شهرک صنعتی این اتفاق رقم می‌خورد و ۲۵۰ هزار نفرساعت کارگران در این طرح شرکت کرده‌اند.

رعیتی فرد در پایان با اشاره به ایثار و مجاهدت تولیدگران خاطرنشان کرد: همانگونه که مدافعان سلامت جهادگونه در بحث درمان بیماران تلاش می‌کنند، کارگران تولیدکننده نیز در خط مقدم تولید برای تأمین نیاز مردم تلاش جهادی می‌کنند تا دغدغه‌های مردم را در بحث تولید و مصرف رفع کنند و درنتیجه این تلاش‌ها بود که در شرایط درگیری با کرونا در حوزه تأمین اقلام مصرفی در کشور مشکلی پیش نیامد.

اخبار مرتبط

نخستین جشنواره معرفی نوجوان برگزیده سال برگزار می‌شود

مسجدی که ماهانه یک معتاد را ترک می‌دهد + تصاویر

ویدیو/جدیدترین مستند نادر طالب‌زاده با موضوع کرونا منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha