آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در قرچک

آغاز دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه در قرچک

به گزارش سراج24، سرهنگ صمد سلطانی فرمانده سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک در آغاز دومین مرحله رزمایش مواسات همدلی و کمک مؤمنانه در این شهرستان با تشکر و قدردانی از زحمات ویژه گروه‌های جهادی، بسیجیان و مردم ولایتی، اظهار کرد: در مرحله دوم رزمایش مواسات همدلی و کمک مؤمنانه ۵ هزار بسته معیشتی و ۸ جهیزیه بین نیازمندان و آسیب دیدگان از این بیماری که توسط حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج شناسایی‌ شده با همکاری مردم خیر، بسیجیان، حوزه و پایگاه‌های مقاومت توزیع می‌شود.
وی افزود: در اولین روز مرحله رزمایش ۳ هزار بسته و ۲ هزار بسته در روز پنجشنبه بین خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا توزیع می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیلی امام‌جمعه شهرستان قرچک در ادامه این رزمایش، گفت: این رزمایش در قالب قرارگاه بزرگ شهرستان شروع و تا آخر هفته در بین خانواده‌های محترم شهرستان توزیع می‌شود.وی افزود: از حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج تشکر می‌کنیم که به‌طور میدانی خانواده‌ها را شناسایی کردند و از خداوند متعال می‌خواهیم شر این ویروس منحوس کرونا را از کشور دفع کند.

در ادامه بهمن خطیبی فرماندار قرچک با تبریک دهه امامت و ولایت، اظهار کرد: برای این رزمایش فرمانده سپاه پانزده خرداد زحمت بسیاری کشیدند و مشارکت‌های مردمی را در این طرح ساماندهی کردند و از همه دستگاه‌های دولتی که واقعاً شبانه‌روزی کمک و تلاش داشته، تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: در سطح شهرستان قرچک کارهای بسیار خوبی انجام‌ شده و ۵ هزار خانواده در این رزمایش تحت پوشش قرار می‌گیرند که برای شناسایی و تأمین نیازمندی‌هایشان پیگیری‌های بسیاری انجام گرفته و باید از تلاش تمامی کسانی که از اسفند ماه تاکنون به‌ صورت جهادی زحمت می‌کشند قدردانی شود.
فرماندار قرچک افزود: از این حرکت سپاه، حوزه پایگاه‌های مقاومت، دفتر امام‌جمعه، بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و دیگر مسؤولان تجلیل می‌شود.

خطیبی در پایان تأکید کرد: باید از خانواده‌هایی که براثر کرونا عزیزان خود را از دست داده و یا بیمار کرونا دارند بیشتر حمایت شود..

اخبار مرتبط

دلار ۳ یا ۳۰ هزارتومانی تأثیری بر مشارکت مردم در بازسازی عتبات ندارد

هیأت‌های مذهبی از فرصت اربعین برای رفع مشکلات مردم در مناطق محروم استفاده کنند

فعالیت 120 موکب خرمشهری در قالب کمک‌های مومنانه

0 نظر

ارسال نظر

capcha