دومین مرحله رزمایش «کمک مومنانه» در آذربایجان غربی اجرا می‌شود

دومین مرحله رزمایش «کمک مومنانه» در آذربایجان غربی اجرا می‌شود

به گزارش سراج24؛ یوسف شاکر گفت: دومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب در استان همگام با مناطق مختلف کشورمان اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: این مرحله از رزمایش در سه نوبت متوالی با همراهی مردم نوع‌دوست، خیرین، دستگاه‌های اجرایی به ویژه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی، کمیته امداد،  و بهزیستی اجرا می‌شود.

این  مقام مسوول ضمن اشاره به اینکه نوبت اول این رزمایش از چند روز قبل و از عید قربان آغاز شده و تا عید سعید غدیرخم نیز تداوم دارد، تصریح کرد: نوبت دوم در دهه اول ماه محرم، نوبت سوم نیز دهه آخر ماه صفر اجرا می‌شود.

شاکر ضمن ابراز خشنودی از اینکه با حرکت‌هایی از این نوع، روح اتحاد، همدلی و هم‌افزایی در جامعه بیش از پیش نهادینه می‌شود، اظهار کرد: خوشبختانه مشارکت‌های مردمی و نهادهای انقلابی را در این سری رویدادها به وفور شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه همیاری از نیازمندان و کمک به طبقه کم‌برخوردار جامعه علاوه بر اینکه یک وظیفه انسانی است، مورد توصیه دین مبین اسلام است، بیان کرد: بنابراین با قدم گذاشتن در این وادی در واقع به تکلیف دینی خود نیز عمل کرده‌ایم.

سخنگوی سپاه شهدای آذربایجان غربی با ابراز تاسف از اینکه در دوران شیوع کرونا برخی مشاغل دچار آسیب شدند و حتی عده‌ای نیز شغل خود را از دست دادند، خاطرنشان کرد: بنابراین تا وقتی که شرایط عادی نشده است باید همواره یار و یاور یکدیگر باشیم.

اخبار مرتبط

عکسی از کرونا در ایران که جهانی شد ! + عکس

خاطرات حضور در غسالخانه(بخش اول)

حجت الاسلام علوی تهرانی از بیمارستان مرخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha