در مرحله اول گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه

۵۰۰ بسته معیشتی در آران و بیدگل توزیع می‌شود

۵۰۰ بسته معیشتی  در آران و بیدگل توزیع می‌شود

به گزارش سراج24، سرهنگ حسین فخرل ضمن اشاره به آغاز گام دوم رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل مرحله اول گام دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه را از عید قربان آغاز و تا عید غدیر ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه 261 قربانی در روز عید سعید قربان در شهرستان آران و بیدگل ذبح شد، افزود: این قربانی‌ها از طرف حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت و مناطق استحفاظی حوزه‌های مقاومت بسیج ذبح شد و عواید این قربانی‌ها میان نیازمندان شهرستان آران و بیدگل توزیع شد.

فرمانده سپاه شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه از تعداد این قربانی‌ها 20 راس آن به کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان تعلق داشت، ابراز داشت: پنج نفر شتر، 11 راس گاو و 125 مرغ و خروس نیز به همین مناسب ذبح شده و عواید آن میان نیازمندان آران و بیدگلی توزیع شد.

وی از توزیع 500 بسته معیشتی در گام نخست رزمایش کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و گفت: این بسته‌های معیشتی در ایام دهه ولایت تهیه و در همین ایام نیز با برنامه‌ریزی‌های صورت و بر اساس شناسایی افراد بی‌بضاعت و کم بضاعت شهرستان آران و بیدگل میان آنان توزیع می‌شود.

فخرل از طبخ 10هزار غذای گرم در مرحله اول گام دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با کمک خیران و هیئات مذهبی تعداد پرس‌های غذای گرم افزایش پیدا کند که امیدواریم تا 15هزار و یا بیشتر از آن افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه گام دوم رزمایش سراسری کمک مؤمنانه در شهرستان آران و بیدگل در دو مرحله در ایام محرم و صفر نیز ادامه پیدا می‌کند، تبیین کرد: در این مراحل نیز مباحث مختلفی از جمله اعطای جهزیه به دختران با وضعیت خانوادگی بی‌بضاعت و یا کم بضاعت اهدا می‌شود.

اخبار مرتبط

۸۸۸ هزار بسته معیشتی با پویش «به لطف امام» به دست محرومان می‌رسد

رزمایش فرهنگی کمک مومنانه در کتابخانه عمومی باقرالعلوم عصمت آباد

یک میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی در کشور توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha